Koszmar na drodze. Karambol i śmierć na chwilę przed lądowaniem LPR

2021-09-27 14:15
Masakra na drodze. Karambol i śmierć na chwilę przed lądowaniem LPR
Autor: Andrzej Woźniak/Super Express Masakra na drodze. Karambol i śmierć na chwilę przed lądowaniem LPR

Tragiczny wypadek w Krzynowłodze Małej na Mazowszu. To właśnie tam rozbiły się trzy samochody osobowe, którymi podróżowało siedem osób. Trzech uczestników kraksy trafiło do szpitala, a jedna osoba zginęła na miejscu tuż przed przybyciem śmigłowca ratunkowego.

Na razie nie wiadomo jeszcze, co było rzeczywistą przyczyną tego strasznego wypadku. Policja cały czas prowadzi czynności wyjaśniające pod nadzorem miejscowej prokuratury, mające na celu ustalenie winnego spowodowania kraksy. Zderzenie miało miejsce w sobotę 24 września o godz. 12:50. Do stanowiska kierowania Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Przasnyszu wpłynęło zgłoszenie o wypadku 3 samochodów osobowych na skrzyżowaniu w miejscowości Krzynowłoga Mała.

Zobacz koniecznie: Marka zmiażdżyła prasa. Konał w samotności na polu. Osierocił córeczkę

Natychmiast do zdarzenia zadysponowano 5 zastępów Straży Pożarnej, policję oraz służby ratownicze. Po przybyciu ratowników na miejsce okazało się, że pojazdami łącznie podróżowało 7 osób. Działania strażaków od razu skoncentrowały się na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, wykonaniu dostępu do jednej nieprzytomnej osoby uwięzionej w kompletnie rozbitym aucie.

Pierwszej pomocy udzielono trzem osobom, które następnie zostały przekazane przybyłym na miejsce zespołom ratownictwa medycznego. Najciężej poszkodowany 34 letni pasażer toyoty był reanimowany przez około godzinę. Niestety podjęte działania nie przyniosły skutku, a przybyły na miejsce zdarzenia lekarz Lotniczego Pogotowia Ratowniczego stwierdził zgon 34-latka.

Śmiertelny wypadek samochodowy
Sonda
Czy czujesz się bezpiecznie na polskich drogach?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE