Michał z Warszawy zaginął, potrzebna jest pilna pomoc

i

Autor: Facebook/@PoszukiwaniZaginieniCalySwiat

Nowe fakty

Michał Delewski z Warszawy zniknął. Nowe fakty w sprawie zaginionego 21-latka

2023-04-22 9:10

Michał Delewski z Warszawy zaginął. Ostatni raz był widziany w nocy z piątku na sobotę (10/11 marca) przy ul. Tołstoja. Wracał do domu od znajomych. Jakiś czas po jego zaginięciu przy Moście Północnym znalazł się jego plecak. Teraz w sprawie pojawiły się nowe fakty. Udało się zabezpieczyć nagranie z monitoringu. Widać na nim zaginionego na moście.

Warszawa. Michał Delewski zaginął. Nowe fakty

Nowe fakty w sprawie zaginionego Michała pojawiły się na oficjalnym profilu facebookowym programu „Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie”. - Dnia 10 marca 2023 r. spotkał się ze znajomymi przy ul. Tołstoja w Warszawie. Około godziny 3:00 w nocy odnaleziono jego plecak na moście Północnym – czytamy w zamieszczonej informacji. Dalej pojawiają się nowe fakty. - Po weryfikacji kolejnych nagrań z monitoringu, wiemy że Michał Delewski wyszedł z klatki przy ul. Tołstoja o godzinie 00:22 w nocy i kierował się w stronę domu, który mieści się zaledwie 500 m dalej przy ul. Petöfiego. O godzinie 1:00 pojawia się na moście idąc od strony Bielan. Na zabezpieczonym monitoringu nie widać zejścia z mostu ani ewentualnego skoku do wody. Widać natomiast, że po moście poruszają się inne osoby – informują redaktorzy programu.

Rysopis:

-około 180 cm wzrostu

-postawna budowa ciała

-włosy krótkie, koloru ciemny blond

-niebieskie oczy

Michał w dniu zaginięcia był ubrany w kurtkę koloru jasno brązowego, koszulkę koloru ciemnego firmy "Adidas", materiałowe spodnie koloru ciemnego, czapkę posiadająca charakterystyczny emblemat uśmiechu oraz buty firmy "Big Star". Jeżeli wiesz gdzie przebywa zaginiony niezwłocznie poinformuj o tym policję pod numerem 47 723-71-55. Sprawę prowadzi KRP V.

Sonda
Czy kiedykolwiek pomagałeś/aś w szukaniu zaginionych osób?