Ciało Marii z Portugalii znaleziono na balkonie AWF. "Sama z siebie nie zginęła"

2021-10-19 8:21
Ciało Marii z Portugalii znaleziono na balkonie. Sama z siebie nie zginęła, coś było przyczyną, podejrzewają internauci
Autor: Núcleo de Estudantes de Economia da UBI, Waldemar Skoczny/Super Express Ciało Marii z Portugalii znaleziono na balkonie. "Sama z siebie nie zginęła, coś było przyczyną", podejrzewają internauci

Młoda Portugalka Maria została znaleziona martwa w czwartek (14.10.2021) rano na balkonie akademika Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Studentka uczyła się na Politechnice Warszawskiej w ramach programu Erasmus. Jej śmierć wywołała ogromne poruszenie. Zewsząd płyną wyrazy współczucia dla rodziny młodej kobiety.

Makabryczne odkrycie na balkonie akademika AWF wywołało niemałe poruszenie. W czwartek rano, 14 października, znaleziono zwłoki młodej Marii - studentki z Portugalii. Dziewczyna studiowała w Portugalii na Uniwersytecie Beira Interior (UBI), a do Polski przyjechała w październiku i zaczęła zarządzanie na Politechnice Warszawskiej.

Początkowo spekulowano, że dziewczyna chciała wejść przez balkon, ale musiała się poślizgnąć i udusić między barierkami. Studenci mówili nam, że próbowała wieczorem wejść na imprezę, ale nie została wpuszczona. Na razie jednak nieznane są szczegółowe przyczyny i okoliczności jej śmierci.

Zobacz koniecznie: Ciało Marii było nienaturalnie powyginane. Kim była studentka, która zginęła na balkonie AWF?

Ciało Marii z Portugalii znaleziono na balkonie. "Sama z siebie nie zginęła, coś było przyczyną", podejrzewają internauci

Wszelkie wątpliwości ma rozwiać sekcja zwłok dziewczyny, która jak udało nam się ustalić, ma odbyć się we wtorek, 19 października. Zewsząd płynął wyrazy współczucia dla rodziny i przyjaciół zmarłej studentki. Wszyscy zadają sobie też jedno pytanie: dlaczego doszło do tej przerażającej tragedii.

"Smutne i przerażające" - napisała jedna z osób.

"Wyrazy współczucia dla Rodziny, bliskich i przyjaciół. Tak nie powinno być. Przecież Życie dopiero było przed nią" - skomentował ktoś inny.

"Sama z siebie nie zginęła, coś było przyczyną, przykre" - dodała od siebie kolejna wzburzona tragicznym zdarzeniem osoba.

"Ostatnimi czasy bardzo dziwne i niezrozumiałe rzeczy się dzieją wokół nas. Wyrazy współczucia dla bliskich" - napisał ktoś inny

"Dla mnie też jest dziwne, dlaczego na balkonie umarła taka młoda kobieta wszystko było przed nią wyrazy współczucia dla rodziny i przyjaciół" - dodała kolejna osoba.

"Dlaczego?! Coś tu jest nie tak????!!!! Bardzo przykre, że nie jest sprawa wyjaśniona!!!!!!" - bulwersuje się ktoś inny.

Przeczytaj: Śmierć młodej studentki na AWF w Warszawie. Ciało leżało na balkonie. ZDJĘCIA

Sonda
Czy pomoc psychologiczna w Polsce jest wystarczająco rozwinięta?
Super Raport 18.10 (Goście: Krzysztof Bosak - Konfederacja oraz prof. Antoni Dudek - politolog, historyk) Sedno Sprawy: Grzegorz Schetyna
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE