Młody mężczyzna wypadł z bloku na Witolinie. Czarna seria na Pradze-Południe

i

Autor: Shutterstock Młody mężczyzna wypadł z bloku na Witolinie. Czarna seria na Pradze-Południe

Młody mężczyzna wypadł z bloku na Witolinie. Czarna seria na Pradze-Południe

2022-07-03 13:49

W ostatnich tygodniach na warszawskiej Pradze-Południe rozgrywa się istny horror. W piątek, 1 lipca, kolejny człowiek stracił życie, upadając z wysokości. Tym razem do nieszczęścia doszło przy przy ul. Łukowskiej na Witolinie. Młody mężczyzna runął z okna bloku mieszkalnego. Jego życia nie udało się uratować. To prawdziwa czarna seria na Pradze…

Śmierć przy Łukowskiej

Potworna śmierć młodego mężczyzny przy ul. Łukowskiej na Pradze-Południe. W piątek, 1 lipca po godz. 21, nieszczęśnik wypadł z okna bloku mieszkalnego. Na miejscu pracowali policjanci i zespół ratownictwa medycznego. Niestety, mimo reanimacji życia młodego mężczyzny nie udało się uratować. Obrażenia spowodowane upadkiem z wysokości, były zbyt poważne i zginął na miejscu.O wypadek zapytaliśmy Stołeczną Komendę Policji. - Według naszych wstępnych ustaleń, w tym przypadku można mówić o nieszczęśliwym wypadku – mówi Rafał Rutkowski ze stołecznej komendy.

Czarna seria na Pradze

To kolejne tego typu zdarzenie w ostatnich dniach na Pradze-Południe. W czwartek, 16 czerwca, w Boże Ciało, do podobnej tragedii doszło przy ul. Witolińskiej. Mężczyzna runął z wieżowca. Nie przeżył. Przybyły na miejsce lekarz stwierdził jego zgon. Z kolei w sobotni wieczór, 18 czerwca, przy ul. Chłopickiego 53 znaleziono zwłoki mężczyzny.

Następna potworna śmierć nastąpiła 19 czerwca. Wówczas, około 30-letni mężczyzna wypadł z bloku przy Alei Stanów Zjednoczonych 72 na Grochowie. Niestety, mimo reanimacji życia około 30-letniego mężczyzny także nie udało się uratować.

Koleje Mazowieckie likwidują darmowe przejazdy. Uchodźcy z Ukrainy zapłacą za bilety
Sonda
Czy byłeś świadkiem groźnego wypadku?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE