MORDERSTWO w butiku na Nowym Świecie! ZABIŁA, bo została zwolniona z pracy?

2020-03-21 16:43
Lublin: To nie było samobójstwo, a MORDERSTWO! WYRZUCILI GO z okna na 10. piętrze
Autor: zdj. ilustr., Krzysztof Radzki CrissArt Photography

Zginął mężczyzna, a jego żona została ranna. W szpitalu, postrzelona kobieta podała nazwisko mordercy - koleżanki z pracy. Przypominamy jedną z najgłośniejszych zbrodni lat 90. ubiegłego wieku.

Morderstwo w butiku Ultimo przy Nowym Świecie to jedna z najgłośniejszych zbrodni lat 90. ub. wieku. 16 grudnia 1997 r. w butiku przy Nowym Świecie zastrzelony został Daniel Jaźwiński, a ciężko ranna jego żona - Anna, kierowniczka sklepu. Po dwóch dniach policja zatrzymała podejrzaną, którą wskazała żona ofiary, gdy odzyskała przytomność w szpitalu. Ranna kobieta wskazała jako zabójczynię ekspedientkę z innego sklepu tej sieci, Beatę. Anna była jedynym świadkiem zbrodni. 

"Hoss" kpi sobie z koronawirusa! Tak się bawi mafia [WIDEO]

Pod koniec lat 90. ub. wieku ciągle było głośno o porachunkach gangsterskich w Warszawie. Początkowo wszystko wskazywało na to, że zabójstwo w butiku Ultimo także mogło mieć coś wspólnego z działalnością grup przestępczych, które w tamtych latach swoje "interesy" często opierały na wymuszeniach i haraczach od przedsiębiorców. Czy wobec tego to było tło zbrodni? Przez wiele lat śledczy i sądy łamały sobie głowę nad tą sprawą. Główna oskarżona, która ostatecznie została skazana na 25 lat pozbawienia wolności, nigdy nie przyznała się do winy!

ZWŁOKI kobiety w parku Moczydło!

Jaki był motyw zbrodni? Zdaniem śledczych mogło nim być zwolnienie z pracy. Na kilka dni przed morderstwem Anna, kierowniczka sklepu, rzekomo przyłapała Beatę na kradzieży pieniędzy z kasy. Domniemana zabójczyni od początku do końca procesu, wszystkiemu zaprzeczała. Inny sprawca nie został jednak nigdy ujęty. Jaka jest prawda o morderstwie na Nowym Świecie? Czu kiedyś poznamy prawdę? A może to, co już wiadomo, jest prawdą? 

ZAMKNĄ Warszawę?! Słynny jasnowidz mówi, co SIĘ STANIE

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE