Na wysepce znaleziono ciało człowieka. Zwłoki były w zaawansowanym stanie rozkładu

i

Autor: TADEUSZ MRÓZ Na wysepce znaleziono ciało człowieka. Zwłoki były w zaawansowanym stanie rozkładu

POTWORNA TRAGEDIA

Na wysepce znaleziono ciało mężczyzny. Zwłoki były w zaawansowanym stanie rozkładu

2023-05-01 15:42

Chwilę po godzinie 14 w poniedziałek, 1 maja, policjanci patrolujący okolice Wisły w Starych Grochalach zauważyli ciało unoszące się na wodzie. Natychmiast zareagowali. – Prowadzimy czynności. Możemy potwierdzić, że to mężczyzna. Służby działają pod nadzorem prokuratora – potwierdza nam Gabriela Putyra z zespołu prasowego Komendy Stołecznej Policji.

Nowy Dwór Mazowiecki. Z Wisły wyłowiono zwłoki mężczyzny

Policjanci wyłowili ciało mężczyzny. To był istny dramat. Na wodzie unosiły się zwłoki człowieka. – Na miejscu działa straż pożarna oraz policja rzeczna. Ciało utknęło na malutkiej wysepce na Wiśle. Zwłoki są w zaawansowanym stanie rozkładu – przekazał nam fotoreporter „Super Expressu”, który pojawił się na miejscu.

Zdarzenia potwierdziła nam również policjantka z Komendy Stołecznej Policji. – W miejscowości Stare Grochale policjanci ujawnili zwłoki mężczyzny. Na chwilę obecną prowadzimy działania na miejscu. Możemy jedynie potwierdzić, że to mężczyzna. Służby pracują pod nadzorem prokuratora. Będziemy wyjaśniać okoliczności, co mogło się wydarzyć oraz potwierdzać tożsamość wyłowionego – przekazała nam policjantka.

Sonda
Czy widziałeś kiedyś ludzkie zwłoki?
Listen on Spreaker.