Horror w Otwocku. W rzece dryfowały gnijące zwłoki

i

Autor: Tadeusz Mróz Horror w Otwocku. W rzece dryfowały gnijące zwłoki

Horror w Otwocku. W rzece dryfowały gnijące zwłoki

2022-06-28 15:07

Koszmar, z rzeki Świder w Otwocku wyłowiono ludzkie zwłoki. Do makabrycznego odkrycia doszło przypadkowo we wtorek (28 czerwca). Przypadkowy przechodzień zobaczył, że z nurtem rzeki płynie coś, co przypomina ludzkie ciało. Natychmiast powiadomił służby. Na miejscu pracuje policja pod nadzorem prokuratora. Zwłoki są w znacznym stanie rozkładu.

Zwłoki dryfowały w rzece. Makabryczne odkrycie

Do scen rodem z horroru doszło przed godziną 13. - O godzinie 12:45 otrzymaliśmy zgłoszenie od przypadkowej osoby, która zauważyła dryfujące w rzece zwłoki. Zostały wyłowione w obecności prokuratora na wysokości ulicy Warsztatowej – powiedziała mł. asp. Paulina Harabin.

Jak dodaje policjantka, na miejscu cały czas trwają czynności prokuratorskie. Funkcjonariusze nie są w stanie stwierdzić, jakiej płci jest zmarła osoba. - Zwłoki są w znacznym stanie rozkładu, ustalenie płci nie jest na razie możliwe – powiedziała policjantka.

Przeczytaj również: Koszmar na plaży. 48-latek utopił się pod Wołominem, jego ciało leżało na brzegu

Zwłoki musiały bardzo długi znajdować się w rzece. Na razie nie wiemy jak znalazły się w wodzie oraz co było przyczyną śmierci. Wszystko ustali prokuratorskie śledztwo.

Topielec nad zalewem Zegrzyńskim

Czarna seria na Mazowszu

Na Mazowszu od początku wiosny wyłowiono z rzek i jezior mnóstwo ludzkich ciał. Trwa także czarna seria śmierci przez utopienie. Piękna pogoda zachęca do wypoczynku nad wodą, jednak kąpiele w niestrzeżonych miejscach mogą skończyć się tragicznie.

Sonda
Czy widziałeś kiedyś ludzkie zwłoki?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE