Tragiczny finał poszukiwań 19-latka. Jego ciało wyłowiono z Narwi

i

Autor: Tadeusz Mróz Tragiczny finał poszukiwań 19-latka. Jego ciało wyłowiono z Narwi

Wieliszew. Tragiczny finał poszukiwań 19-latka. Jego ciało wyłowiono z Narwi

2022-06-28 10:10

W poniedziałkowy wieczór (27 czerwca) rozegrał się kolejny łamiący serce dramat nad wodą. W poszukiwania 19-latka, który wszedł do rzeki Narew tuż przy plaży w Wieliszewie (pow. legionowski), zaangażowane były liczne służby. Niestety, finał akcji był tragiczny. Strażacy odnaleźli ciało młodego mężczyzny.

Poszukiwania 19-latka w rzece Narew

W poniedziałek, 27 czerwca, po godz. 21 służby ratownicze z powiatu legionowskiego zostały zaalarmowane o zaginięciu młodego mężczyzny w rejonie dzikiej plaży w Wieliszewie. 19-latek wszedł do rzeki Narew i już z niej nie wyszedł. Jego zaniepokojona znajoma, która była z nim nad wodą, wezwała pomoc.

Zobacz też: Sasza chciał być programistą. Jego ciało wyłowiono z Wisły w Górze Kalwarii

Poszukiwania trwały kilka godzin. Zaangażowane w nie była policja rzeczna, Legionowskie WOPR, a także 11 zastępów straży pożarnej, w tym cztery łodzie. Przeszukiwano zarówno okolice plaży, jak i wody Narwi. Strażacy wykorzystali specjalistyczny sonar, którym sprawdzali również dno rzeki.

Kilka minut przed godz. 1 w nocy poszukiwania zakończono.

Poszukiwany 19-latek nie żyje

Spełnił się najczarniejszy scenariusz poszukiwań 19-latka. Jego ciało znaleziono na dnie rzeki. W miejsce, które wskazywał sonar, udali się nurkowie. To oni wyciągnęli zwłoki młodego mężczyzny na brzeg. - Ciało odnaleziono około 20 metrów od pomostu przy plaży w Wieliszewie - przekazał Kamil Klimaszewski ze straży pożarnej w Legionowie.

Nie przegap: Wypadek autobusu w Ząbkach. Kim jest ofiara? Wstrząsające ustalenia

Szczegółowe przyczyny i okoliczności tragicznej śmierci 19-latka będzie ustalała policja pod nadzorem prokuratora.

Czarny czerwiec nad wodą

Policyjne dane dotyczące utonięć są przerażające. Od 1 do 27 czerwca w Polsce utonęło już 68 osób. Tylko w pierwszy weekend wakacji (25-26 czerwca) odnotowano 14 zgonów nad wodą. A to dopiero początek wakacji...

Nowe czarne punkty wodne na Mazowszu! Groza na kąpieliskach
Sonda
Umiesz pływać?
Listen to "Wakacje dopiero się zaczęły, a już jest tragiczne. Coraz więcej utonięć." on Spreaker.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE