Nagoszewo: Samochód spłonął na ekspresówce! Przerażający widok!

i

Autor: Policja Ostrów Mazowiecka Nagoszewo: Samochód spłonął na ekspresówce! Przerażający widok!

Tyle z niego zostało…

Nagoszewo: Samochód spłonął na ekspresówce! Przerażający widok! [ZDJĘCIA]

2022-08-15 19:56

Nagoszewo, Nowa Osuchowa. Przerażający widok spalonego wraku samochodu. Z osobówki, która jeszcze niedawno przemierzała kolejne kilometry, teraz została tylko kupka metalu – jakby szkielet dawnego pojazdy. Samochód spłonął na ekspresówce S8 na Mazowszu. Spalił się całkowicie. Policja ustala teraz, co tam się stało!

Zgroza na ekspresówce na Mazowszu. Samochód spłonął doszczętnie na drodze szybkiego ruchu.

– Całkowitemu spaleniu uległ pojazd osobowy na trasie S8 w kierunku Warszawy na wysokości miejscowości Nagoszewo – informują funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Ostrowi Mazowieckiej.

Nagoszewo: Samochód spłonął na ekspresówce! Przerażający widok!

i

Autor: Policja Ostrów Mazowiecka Nagoszewo: Samochód spłonął na ekspresówce! Przerażający widok!

Do dramatycznego zdarzenia doszło w poniedziałkowe (15.08) popołudnie na ekspresowej „S8” na wysokości miejscowości Nagoszewo i Nowa Osuchowa (pow. ostrowski). GDDKiA informuje, że do pożaru doszło przed godz. 18.00.

Wielka akcja stołecznej policji. Zatrzymali dwóch groźnych przestępców i odzyskali drogie auto

Co tam się stało? Jak i dlaczego doszło do zapłonu pojazdu, który jeszcze niedawno był zwykłą, sprawną osobówką, pokonującą kolejne kilometry po popularnej i mocno uczęszczanej dziś trasie w kierunku stolicy? Okoliczności całego zdarzenia wyjaśnia teraz policja.

Na szczęście żaden z pasażerów pojazdu nie ucierpiał – informują ostrowscy policjanci.

Ekspresowa S8 na której doszło do pożaru samochodu, jest już całkowicie przejezdna.

Policja apeluje też o ostrożność – zwłaszcza podczas kończącego się jeszcze długiego weekendu. Dla części kierowców poniedziałkowy wieczór to czas powrotów do domów. Niestety, ostatnie dni na polskich drogach nie należą do bezpiecznych. Tylko w niedzielę (14.08) w całym kraju doszło do 59 wypadków drogowych, w których cztery osoby zginęły, a 91 zostało rannych. W sobotę (13.08) życie straciło 11 osób, a 85 zostało rannych.

Sonda
Czy czujesz się bezpiecznie na polskich drogach?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany