Niech marzenia się spełniają! Burmistrz Wilanowa zachęca dzieci do pisania listów

i

Autor: Shutterstock, Super Express Niech marzenia się spełniają! Burmistrz Wilanowa zachęca dzieci do pisania listów

Niech marzenia się spełniają! Burmistrz Wilanowa zachęca dzieci do pisania listów

2022-05-24 7:18

Wilanów to kolejna dzielnica, która wspólnie z „Super Expressem” już od lat przygotowuje dla najmłodszych warszawiaków prezenty z okazji Dnia Dziecka. „Dziecięce Marzenie” jest naszą cykliczną akcją, w której prosimy dzieci o nadsyłanie listów z marzeniami. Najpiękniejsze, najbardziej wzruszające i szczere opowieści nagrodzimy wspaniałymi prezentami.

- Cieszę się, że dzieci mają marzenia, i niech te ich dziecięce marzenia się spełniają. Tego im życzę - mówi burmistrz Wilanowa Ludwik Rakowski. I zachęca maluchy ze swojej dzielnicy, ale też z całej Warszawy do pisania listów. By zawalczyć o nagrody, należy do 30 maja zgłosić się za pośrednictwem strony internetowej https://dzieciecemarzenie.se.pl/ Rodzice małych autorów powinni wypełnić zamieszczony tam formularz i przesłać skan pracy dziecka. Laureatów akcji ogłosimy 1 czerwca. Prezenty szykujemy wspólnie z partnerami akcji - firmą Oskroba i teatrem Capitol oraz władzami Wilanowa, Białołęki, Ochoty, Ursynowa i Woli. Do zdobycia m.in. niezapomniana wizyta w parku rozrywki Julinek Park czy na wybranym spektaklu w teatrze Capitol oraz wiele ciekawych gier planszowych. Naszą akcję wspierają też stołeczny ratusz i prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski. Czekamy na listy! Czasu na przesłanie jest coraz mniej! 

Jak witaminizować dzieci?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE