Potworny wypadek pod Łosicami. Dachujące auto zmiażdżyło głowę Ukraince

i

Autor: Komenda Powiatowa PSP w Łosicach

Koszmar w woj. mazowieckim

Potworny wypadek pod Łosicami. Dachujące auto zmiażdżyło głowę Ukraince. Makabryczne szczegóły

2022-10-09 14:50

Potworny wypadek pod Łosicami na Mazowszu (9.10.2022 r.). Kierujący fordem obywatel Ukrainy wpadł w poślizg, auto dachowało i przewróciło się na bok. Podczas koziołkowania samochodu wypadła z niego pasażerka. Ford, lądując na boku, zmiażdżył jej głowę, co spowodowało natychmiastową śmierć kobiety. Kierujący sam opuścił pojazd. Był pijany i miał zabrane prawo jazdy.

Niemojki. Tragiczny wypadek pod Łosicami (9.10). Nie żyje Ukrainka

Makabryczny wypadek na drodze powiatowej pomiędzy Niemojkami a Łysowem (mazowieckie) miał miejsce w nocy z 8 na 9 października. Kierowca samochodu marki ford 37-letni Ukrainiec w wyniku nadmiernej prędkości uderzył w nasyp pobocza, w wyniku czego stracił panowanie nad pojazdem i kilka razy dachował. Gdy samochód przewracał się bezwładnie po jezdni i poboczu wypadła z niego 40-letnia pasażerka, również obywatelka Ukrainy. Auto przygniotło głowę kobiecie, miażdżąc ją. Gdy na miejsce przybyli strażacy, nie podejmowali żadnych czynności ratowniczych, bo urazy pasażerki bezspornie wskazywały, że już nie żyje.

Kierowca ostatkiem sił opuścił auto o własnych siłach. Mężczyźnie udzielono pierwszej pomocy medycznej na miejscu, po czym został odwieziony do szpitala.

Policjanci z Łosic wyjaśniają okoliczności zdarzenia.

Sonda
Czy byłeś świadkiem groźnego wypadku?
Jak on go nie zauważył? Kierowca opla doprowadził do poważnego wypadku
Nasi Partnerzy polecają