Paw wylądował na tarasie

i

Autor: STRAŻ MIEJSKA

Nieproszony gość dostał się na taras. Interweniowali strażnicy miejscy

2020-05-18 14:40

Kilka dni temu na teren jednej z posesji na Białołęce zawitał niecodzienny gość. Sporej wielkości paw szukał towarzystwa i postanowił spędzić miłe popołudnie na tarasie.

Dyżurny straży miejskiej odebrał zgłoszenie od zdenerwowanej mieszkanki ulicy Lewandów. Kobieta poinformowała, że na tarasie jej domu przechadza się spory paw. Mieszkanka obawiała się nieproszonego gościa, więc nie wychodziła na zewnątrz i poprosiła o pomoc strażników miejskich. Po kilku minutach na miejscu zjawili się strażnicy z ekopatrolu.

Jechał ekspresówką POD PRĄD! Chwile grozy na S17

Ptak był spokojny choć nie od razu zaufał funkcjonariuszom. W pierwszej chwili utrzymywał dystans i kontynuował zwiedzanie ogródka. - Paw nie wydawał się skrępowany obecnością strażników choć podszedł do nich z pewną rezerwą - informuje straż miejska. Po kilku minutach został odłowiony, a następnie przewieziony do Ptasiego Azylu w stołecznym ogrodzie zoologicznym.

Przedszkola już działają. Dzieci ich nie poznają!

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj.

Super Raport 15 V (goście: Dworczyk, Dziambor)
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE