Ten facet miał 600 kilogramów tytoniu

i

Autor: MAT. POLICJI Ten facet miał 600 kilogramów tytoniu

Niewiarygodne! Skąd on miał ponad PÓŁ TONY tytoniu?! Policja już wie [GALERIA]

2021-02-07 9:00

Policjanci z Ochoty namierzyli mężczyznę, który w swoim samochodzie ma mnóstwo tytoniu. Policjanci wiedząc, że mogą one służyć do produkcji papierosów bez akcyzy od razu zajęli się tym. To co zobaczyli przerosło ich oczekiwania.

Policjanci z Ochoty dostali informację o mężczyźnie, który posiada ponad pół tony tytoniu, z którego może wytwarzać papierosy bez akcyzy. - Funkcjonariusze niezwłocznie udali się pod wskazany adres i w wyniku krótkotrwałej obserwacji zauważyli rysopisem odpowiadającego mężczyznę – relacjonuje mł. asp. Karol Cebula, oficer prasowy policji z Ochoty. Policjanci od razu ruszyli do działania. Podczas legitymowania mężczyzny i przeszukiwania pojazdu, mundurowi znaleźli 34 worki z tytoniem.

- Prowadząc dalsze czynności kryminalni udali się z 35-latkiem do firmy należącej do niego. W wyniku przeszukania ujawniono kolejną porcję tytoniu oraz sporą ilość gotówki. Pieniądze zostały zabezpieczone na poczet przyszłej kary – informuje mł. asp. Karol Cebula.

Łącznie w wyniku przeprowadzonych działań policjanci zabezpieczyli prawie 610 kilogramów tytoniu. - Skarb państwa z tytułu niezapłaconej akcyzy oraz podatku mógł stracić prawie 680 tysięcy złotych – dodaje policja. Mężczyzna przyznał się do zarzucanych mu czynów i dobrowolnie poddał karze.

Sokółka. Nielegalna plantacja konopi zlikwidowana. Dwie osoby zatrzymane
Nasi Partnerzy polecają