Kolejne nagranie z monitoringu. Ojciec Dawidka szedł SAM, nie było z nim dziecka

2019-07-15 22:16 md
Policja ma nowe nagranie z monitoringu
Autor: policja

Służby zabezpieczyły nagranie z monitoringu na którym widać ojca Dawidka. Mężczyzna szedł chodnikiem sam, nie było z nim dziecka - ustalił nieoficjalnie Super Express.

Poniedziałek, to kolejny dzień kiedy służby zajmują się sprawą zaginięcia 5-letniego Dawidka. Jak pisaliśmy, policja przerwała poszukiwania chłopca w terenie i zadeklarowała zmianę sposobu działania. Śledczy chcą skupić się na szczegółowej analizie wszystkich zebranych materiałów.

Jak nieoficjalnie ustalił "Super Express", służby mają nowe nagranie z monitoringu na którym widać 32-letniego Pawła Ż. Z naszych informacji wynika, że widać na nim jak mężczyzna idzie chodnikiem - sam - bez Dawidka. Pojawiły się też nieoficjalne informacje, że na ubraniu ojca śledczy znaleźli krew Dawidka.

To kolejne nagranie, do którego dotarli funkcjonariusze. Przypomnijmy, że w weekend do sieci trafił film na którym widać szarą skodę fabię, którą podróżował 32-latek. Klip pochodzi z monitoringu firmy Lajk Taxi umieszczonego przy trasie 579 (w Chrzanowie Dużym).

Kamera w środę uchwyciła samochód podobny do poszukiwanej skody, którą poruszał się ojciec Dawidka. Na filmie widać, że auto zostało zarejestrowane dwukrotnie: gdy jechało w stronę Grodziska Mazowieckiego oraz gdy wracało z tego kierunku. Pojazd został uchwycony o 17:28 oraz 19:34.

Poszukiwania dziecka, które zaginęło w środę wieczorem są największą akcją polskiej policji. Do niedzieli przeszukano teren o powierzchni 4 ha. Dawidek ostatni raz był widziany w Grodzisku Mazowieckim około godziny 17, kiedy ojciec odebrał go od dziadków. Mężczyzna potem pojechał z chłopcem do Warszawy. 4 godziny później, rzucił się pod pociąg na torach w Grodzisku Mazowieckim.

Kryminalni nadal apelują do wszystkich, którzy mogą mieć informacje o Dawidku lub jego ojcu. Śledczy proszą o kontakt osoby, które mogą mieć nagrania z trasy którą poruszał się 32-latek lub jego 5-letni synek.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE