Nowoczesny Park Wodny w Julinku już otwarty! Wiemy, jakie atrakcje czekają na gości?

i

Autor: materiały prasowe Nowoczesny Park Wodny w Julinku już otwarty! Wiemy, jakie atrakcje czekają na gości?

Nowoczesny Park Wodny w Julinku już otwarty! Wiemy, jakie atrakcje czekają na gości

2022-06-29 17:29

Gdy żar leje się z nieba, nie ma lepszego sposobu na chwilę ochłody niż czas spędzony nad wodą. Na mapie pojawiło się właśnie kolejne miejsce warte odwiedzenia. Nowoczesny Park Wodny, wybudowany na terenie dawnej bazy cyrkowej w podwarszawskim Julinku, jest już otwarty! Jakie atrakcje czekają na gości? Ile wynoszą ceny biletów? Co będzie działo się w weekend 2-3 lipca? Koniecznie przeczytaj poniższy artykuł.

Julinek Park z nową atrakcją - Park Wodny już działa! Jakie atrakcje oferuje?

Około 30 km od Warszawy powstało wyjątkowe miejsce - Park Wodny w Julinku. Od poniedziałku, 27 czerwca, Park Wodny jest otwarty codziennie. W dni powszednie można z niego korzystać w godzinach 10-19, natomiast w weekendy w godz. 10-20.

W obiekcie o powierzchni 20 000 m2 znalazło się mnóstwo atrakcji dla dużych i małych gości. Radosny czas nad wodą zapewniają m.in. strefa basenowa poziomowana do głębokości 2 metrów, 5 zjeżdżalni o łącznej długości 167 metrów, 4 kurtyny wodne czy 10 armatek wodnych.

Zobacz też: Apogeum upałów dopiero przed nami. Totalny żar spłynie z nieba. W słońcu nawet 50 stopni?!

Park Wodny w Julinku zaopatrzony został także w kaskady, fontanny, obrotowe wiaderka czy wodne koła. Na terenie parku znajduje się także tzw. spray park, czyli strefa rekreacyjna z niewielką ilością wody, która zaprojektowana została w taki sposób, aby korzystać z niej mogły również dzieci z ograniczoną mobilnością.

Co więcej, z myślą o najmłodszych gościach Parku Wodnego w Julinku przygotowany został również wyjątkowy program wodnych animacji. Ponadto przy basenie znajdują się pianki, makarony i deski, które pomogą w pływaniu zwłaszcza wszystkim najmłodszym adeptom wodnych zabaw.

Zapominalscy w sklepie na terenie Parku Wodnego będą mogli kupić strój kąpielowy, dmuchane zabawki czy ręczniki.

Głodni nie tylko wrażeń, ale również smakowitych przekąsek oferowanych przez punkty gastronomiczne zlokalizowane w bliskim sąsiedztwie strefy basenowej. Dla odwiedzających Julinek Park dostępna jest także strefa relaksu, gdzie na jednym z 1000 leżaków, pod parasolem można skosztować letnie, kolorowe drinki, które bez wątpienia umilą dobrą zabawę blisko natury.

Park Wodny w Julinku - ceny biletów

Cennik na wszystkie atrakcje Parku Wodnego w Julinku (Park Atrakcji i Park Wodny) prezentują się następująco:

  • Bilet ulgowy - 89 zł
  • Bilet normalny - 99 zł
  • Bilet rodzinny 2+1 - 259 zł
  • Bilet rodzinny 2+2 - 339 zł

Bilety do Parku Wodnego dostępne są online na stronie www.julinek.com.pl oraz w kasie przed wejściem.

Moc atrakcji w Julinek Park

Korzystając w wypoczynku w Parku Wodnym, warto skorzystać też z innych atrakcji oferowanych przez Julinek Park. Są to m.in. park linowy, wesołe miasteczko czy pole do minigolfa. Co więcej, w weekend 2-3 lipca, kolejny weekend wrażeń w Julinek Park. Zagości prawdziwa cyrkowa magia!

Harmonogram wydarzenia

12:00 – Taniec w powietrzu – MAŁA SCENA

14:00 – „Głębia oceanu” – AERIAL DANCE STUDIO – DUŻA ARENA1

14:30 – Warsztaty plastyczne – MAŁA SCENA

16:00 – „Głębia oceanu” – AERIAL DANCE STUDIO – DUŻA ARENA

16:30 – Warsztaty plastyczne – MAŁA SCENA

17:30 – „Głębia oceanu” – AERIAL DANCE STUDIO – DUŻA ARENA

Atrakcje w Parku Rozrywki Julinek!
Sonda
Lubisz wypoczywać nad wodą?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE