Nowy Dwór Mazowiecki: Drugiego takiego telefonu nie znajdziesz w pudełku

2020-08-04 8:43 Norbert Amlicki
Dilerzy i złodzieje rowerów
Autor: Mat. Policji

Dilerzy nie przestają zaskakiwać swoją kreatywnością. Wczoraj informowaliśmy o tym, że jeden z posiadaczy narkotyków schował je w zamrażarce. Teraz pora na kolejnego gagatka. Sprawdź gdzie je ukrył!

Jak codzień policjanci z komisariatu w Czosnowie pełnili służbę na terenie gmin Czosnów i Leoncin. - Około godziny 18- ej w Cząstkowie Polskim na ulicy Różanej zauważyli dwóch mężczyzn, którzy na widok radiowozu zmienili kierunek swojej wędrówki i próbowali coś ukryć. To wzbudziło podejrzenia funkcjonariuszy. - relacjonuje st. asp. Joanna Wielocha. To spowodowało, ze policjanci postanowili wylegitymować mężczyzn. Podczas przeszukania funkcjonariusze znalazło u dwóch 34-letnich Ukraińców substancje psychotropowe.

- Artem N. w pudełku po telefonie schował zapakowane w folię aluminiową zawiniątko z brunatnym proszkiem oraz strzykawki z zawartością brunatnego płynu. Po badaniu testerem narkotykowym okazało się, że jest to heroina - wylicza st. asp. Joanna Wielocha. Drugi z mężczyzn Vladyslav C. miał przy sobie zawiniątko z metamfetaminą.

Warszawa: Stłuczka, ucieczka i strzelanina. Sprawca tych dramatycznych wydarzeń stanie przed sądem

Znaleźli NARKOTYKI! Sprawę chciał załatwić "inaczej"

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Legionowo: Nielegalne mrożonki za które pójdzie siedzieć! Chciał przechytrzyć policję

Mężczyzn zatrzymano i wsadzono za kratki. Mężczyźni usłyszeli już zarzuty posiadania środków odurzających. Obywatele Ukrainy przyznali się do zarzucanych ich czynów i grozi im teraz kara do 3 lat więzienia.

Warszawa: DWIE OSOBY RANNE! TO ZNOWU ONI! Kolejny wypadek drogowy z udziałem Arrivy! CZARNA SERIA WCIĄŻ TRWA! [GALERIA]

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj.