Nowy trop w sprawie tajemniczego zaginięcia małżeństwa z Warszawy. Policja zabiera głos

i

Autor: Shutterstock; Policja

SZOKUJĄCE USTALENIA

Nowy trop w sprawie tajemniczego zaginięcia małżeństwa z Warszawy. Policja zabiera głos

2023-05-25 10:29

Przez ostatnie kilka dni nikt nie wiedział, gdzie małżeństwo, które w tajemniczych okolicznościach zaginęło, może się znajdować. Do czasu… dwa dni od zgłoszenia zaginięcia, para miała zameldować się w schronisku górskim Murowaniec w Tatrach! Jak się tam znaleźli, co planują dalej robić? Szczegóły akcji zdradza nam policja.

Warszawa. Tajemnicze zaginięcie pary. Policja zdradza szczegóły akcji poszukiwawczej

Małżeństwo, pod osłoną nocy z 20 na 21 maja opuściło swoje mieszkanie przy ul. Puławskiej w Warszawie. Zostawili w nim dwóch nastoletnich synów. Od tamtego czasu z nikim się nie kontaktowali.

Przełom nastąpił kilka dni później, bo w nocy z 22 na 23 maja. Para miała przebywać w Tatrach w schronisku na Hali Gąsienicowej. Te informacje potwierdziła policja zakopiańska publikując krótki post w mediach społecznościowych. – Nie wykluczonym jest, że zaginieni z 22 na 23 maja nocowali w schronisku górskim Murowaniec w Tatrach – czytamy.

Taką samą informację usłyszeliśmy od mokotowskiej policji. Poszukiwania prowadzone są jednak równolegle i nie zostały przeniesione na teren Zakopanego. – Sprawdzamy wszystkie możliwości i wszystkie informacje, które do nas docierają. Głównie prowadzimy swoje poszukiwania na terenach ogródków działkowych, skwerów, parków, ale również okolic rzek. Analizujemy zapis z kamer monitoringu – komentuje nam asp. Iwona Kijowska.

Rysopis zaginionych

Policjanci opublikowali wizerunek małżeństwa. 

Aneta Jagła ma 170 cm wzrostu, sylwetka masywna, włosy długie fryzura typu bob, prawdopodobnie posiada tatuaż na lewym ramieniu z wizerunkiem pantera, może nosić okulary korekcyjne. Może posiadać przy sobie kartę bankomatową banku ING lub PKO BP. W dniu zaginięcia ubrana była na sportowo.

Z kolei jej mąż Adam Jagła ma 182 cm wzrostu, sylwetkę normalną, włosy krótkie, szpakowate, a także krótki zarost. Mężczyzna kuleje na prawą nogę i prawdopodobnie posiada tatuaż na lewym ramieniu. Zaginiony 49-latek może posiadać przy sobie kartę bankomatową banku ING lub PKO BP. W dniu zaginięcia ubrany był na sportowo.

– Wszystkie osoby, które mają informacje mogące pomóc w ustaleniu ich miejsca pobytu proszone są o kontakt z Komendą Rejonową Policji Warszawa II przy ul. Malczewskiego 3/5/7, najbliższą jednostką Policji lub całodobowymi numerami 112 – dodała asp. Kijowska.

Sonda
Czy brałeś/brałaś kiedyś udział w poszukiwaniach osób zaginionych?
Nasi Partnerzy polecają