Ogromna awaria i paraliż na Solcu! Mieszkania i biurowce bez prądu. Nie działa sygnalizacja!

Uwaga mieszkańcy! Na Solcu doszło do ogromnej awarii zasilania. Prądu nie ma kilka tysięcy mieszkańców. Nie działa sygnalizacja. Na ulicach panuje chaos.

Podwyżka prądu już wktótce. O ile zapłacimy więcej?
Autor: Pixaby/ Creative Commons Podwyżka prądu już wktótce. O ile zapłacimy więcej?

Awaria pojawiła się nagle i pozbawiła prądu całą dzielnicę. Bez zasilania zostały mieszkania oraz okoliczne biurowce. Na ulicach nie działa sygnalizacja świetlna. O sytuacji powiadomiono już Innogy. Specjaliści natychmiast przystąpili do naprawy usterki. Jak udało nam się dowiedzieć przywrócenie prądu nastąpi najprawdopodobniej w okolicach godz. 14.

PRZECZYTAJ KONIECZNIE  Lewy handel na Targowej! Torby wypchane papierosami! Służby robią obławę na ulicy!

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki