Ogromny i jadowity pająk grasuje w warszawskim bloku. Poszukują „agresywnego i bardzo jadowitego ptasznika”

i

Autor: shutterstock, facebook

KOSZMARNE OGŁOSZENIE

Ogromny i jadowity pająk grasuje w warszawskim bloku. Poszukują „agresywnego i bardzo szybkiego ptasznika”

2023-06-20 22:26

W poniedziałek, 19 czerwca, w bloku przy ul. Saska 48A pojawiło się przerażające ogłoszenie. Ktoś wywiesił ogłoszenie na klatce dotyczące poszukiwań ogromnego pająka, ptasznika. – Jest bardzo szybki, agresywny i bardzo jadowity – czytamy w ogłoszeniu. Warto zabezpieczyć okna, drzwi i uważać pod nogi!

Warszawa, Praga-Południe. Poszukują jadowitego i gigantycznego pająka typu ptasznik

Niejednej osobie zjeżą się włosy na głowie czytając to ogłoszenie. W poniedziałek, 19 czerwca, w bloku przy ul. Saskiej 48A, z jednego mieszkania uciekł gigantyczny ptasznik.

Pająk jest agresywny i bardzo jadowity, dlatego nie zalecamy podchodzenia do niego. Jest również bardzo szybki, dlatego w przypadku natknięcia się na niego, prosimy o niezwłoczny kontakt SMS – czytamy w ogłoszeniu.

Właściciele pająka uważają, że zwierzę mogło się zagnieździć na zewnętrznej stronie budynku lub wejść do środka przez okno, na klatkę schodową. Na dodatek, przepraszają za możliwe utrudnienia!

Warto przypomnieć, że w wypadku ukąszenia przez pająka należy zachować szczególną uwagę i obserwować zranione miejsce, objawy nie muszą pojawić się od razu. Nie wolno także spożywać alkoholu, ponieważ ma on działanie hemolityczne i cytolityczne, przez co potęguje działanie toksyny w organizmie.

Uważajcie na siebie!

Sonda
Czy lubisz pająki?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany