Opiekunka-potwór! Kobieta zrobiła coś podłego. Tego nikt się nie spodziewał

2021-04-08 16:34 Norbert Amlicki
Opiekunka-potwór
Autor: pixabay.com Zdjęcie poglądowe

Zawód opiekunki wymaga olbrzymiego zaufania. Nie dość, że powierzamy nasze dzieci lub seniorów obcej osobie, to jeszcze wpuszczamy ją do swojego mieszkania. Starsza mieszkanka Bemowa miała wynajętą taką opiekunkę, bo już nie mogła sobie sama poradzić z codziennymi czynnościami. Pewnego razu seniorka zauważyła, że zniknęło jej prawie 20 tys. złotych. Prawda okazała się być brutalna.

Starsza mieszkanka Bemowa miała problemy z codziennymi sytuacjami. W związku z tym zatrudniła opiekunkę, którą obdarowała zaufaniem. 42-letnia opiekunka codziennie pomagała starszej kobiecie. Pewnego razu seniorka zorientowała się, ze nie ma jej kosztowności. Sytuację od razu zgłosiła na policję. Policjanci z Bemowa zostali poinformowani, że z mieszkania starszej osoby zostały skradzione pieniądze w kwocie około 17 tysięcy złotych. Policjanci zajęli się tą sprawą.

Opiekunki seniorów szyją maseczki

- Zgromadzony materiał dowodowy wskazywał, że związek z tym ma 42-latka, która opiekowała się pokrzywdzoną. Kobieta wykorzystała moment, wiedziała, gdzie ukryte są pieniądze i je skradła - informuje kom. Marta Sulowska, oficer prasowy policji na Bemowie. Policjanci złapali 42-latkę.

Podejrzana usłyszała zarzut kradzieży. Potwornej opiekunce grozi teraz kara do pięciu lat więzienia.

Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE