Warszawa. Wielkie zmiany w komunikacji miejskiej. JEDEN WIELKI CHAOS! Likwidują przystanki i robią objazdy [INFORMATOR]

2021-04-08 12:31 Norbert Amlicki
Autobusy miejskie Warszawa
Autor: ZTM Warszawa Zdjęcie poglądowe

Warszawski Transport Publiczny na dniach będzie przeprowadzał ogromne zmiany w komunikacji miejskiej. Większość z nich odbędzie się w stolicy, ale utrudnienia nie ominą między innymi mieszkańców Radzymina. Pierwsze zmiany wejdą w życie już w czwartek 8 kwietnia. Ucierpią pasażerowie z Radzymina, Młochowa i Warszawy. Sprawdź, czy w Twojej okolicy nie ma żadnych zmian i nie daj się zaskoczyć. Zmiany w komunikacji miejskiej są spowodowane przede wszystkim remontami ulic.

Radzymin ul. Weteranów i Przemysłowa

Ruszyła przebudowa skrzyżowania ul. Weteranów i Przemysłowej w Radzyminie. W związku z tym od czwartku 8 kwietnia do odwołania autobusy linii L31 zostają skierowane na poniższą trasę objazdową w obu kierunkach. Po tych zmianach trasa będzie przebiegać następująco:

GŁOWACKIEGO (Radzymin)  – … – Weteranów – Wróblewskiego – Przemysłowa – Weteranów – … – PL. WOLNOŚCI (Nieporęt).

Zawieszone zostały przystanki:

- PRZEMYSŁOWA 02- KOLONIA POD LASEM 01 i 02- WRÓBLEWSKIEGO 01- Zamiast nich zostały uruchomione zastępcze:

- PRZEMYSŁOWA 52 jest zlokalizowany na chodniku przy ulicy Przemysłowej za skrzyżowaniem z ulicą Weteranów w kierunku ulicy Wróblewskiego. Obowiązuje jako warunkowy dla linii L31 w kierunku krańca GŁOWACKIEGO (Radzymin)

- WRÓBLEWSKIEGO 51 jest zlokalizowany na chodniku przy ulicy Wróblewskiego za skrzyżowaniem z ulicą Weteranów w kierunku ulicy Przemysłowej. Obowiązuje jako warunkowy dla linii L31 w kierunku krańca WOLNOŚCI (Nieporęt)

Autobusy do przewozu chorych na COVID-19 W Warszawie

Młochów ul. Platanowa i Markiewicza

Przebudowa skrzyżowania również trwa przy ul. Platanowej i Markiewicza w Młochowie. W związku z tym od piątku 09 kwietnia do odwołania autobusy lnii 733 zmienią swoją trasę. Dodatkowo został zamknięty przejazd drogą powiatową 3103W.

Kursy w kierunku P+R AL. KRAKOWSKA zostaną poprowadzone inną trasą.

MŁOCHÓW 01 – Mazowiecka – Platanowa – Markiewicza – Szeroka – Parole – zawrotka do przystanku PAROLE-PĘTLA 01 – od przystanku PAROLE-PĘTLA 01 dalej stałą trasą.

Na trasie linii 733 zostaną zawieszone przystanki:

- Leśniczówka 01- Krakowiany 01- Wola Krakowiańska 01- Garbatka 01- Szeroka 01- Parole 01

Warszawa ul. Płaskowicka i al. KEN

Na skrzyżowaniu ul. Płaskowickiej i al. KEN zakończył się kolejny etap przebudowy. Drogowcy także częściowo przywrócili funkcjonowanie ronda w tym miejscu. Od soboty 10 kwietnia (dla linii nocnej od nocy 9/10.04.2021 r.) zostaną wprowadzone zmiany w komunikacji miejskiej.

ZLIKWIDOWANY zostanie przystanek NATOLIN PŁN. 61 zlokalizowany na al. KEN przed skrzyżowaniem z ul. Płaskowickiej w kierunku południowym, obowiązujący dla linii 503 i N86

URUCHOMIONY zostanie przystanek NATOLIN PŁN. 12 w odtworzonej zatoce zlokalizowanej w al. KEN za rondem K. Krahelskiej w kierunku ul. Belgradzkiej. Przystanek będzie obowiązywał jako warunkowy dla linii N86 w kierunku krańca OS.KABATY.

Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE