Radiowóz na sygnale

i

Autor: Shutterstock

Wszystko się nagrało

Ostra zadyma w centrum Warszawy. Rowerzysta pobił się na ulicy z „Wikingiem” w cabrio!

2024-04-17 17:29

Sceny jak z filmu akcji w centrum Warszawy. W sieci pojawiło się nagranie, na którym widać, jak kierowca kabrioletu wymusza pierwszeństwo przed rowerzystą. Chwilę później rozgrywają się dantejskie sceny. Obaj mężczyźni zaczynają regularną bójkę na środku ruchliwej ulicy! Jak zakończyła się ostra zadyma?

Ostra zadyma w centrum Warszawy. Rowerzysta pobił się z „Wikingiem” w cabrio!

Nagranie pojawiło się w serwisie YouTube na kanale STOP CHAM. - „Wymuszenie na rowerzyście, próba kradzieży czapki, agresja i bójka na jezdni. Rowerzysta przeliczył się z siłami. Trafił na "Wikinga w Cabrio" – czytamy w opisie walki rodem z gier komputerowych.

Zgodnie ze wpisem wszystko rozegrało się 10 kwietnia późnym popołudniem. Na skrzyżowaniu ul. Okopowej z aleją Solidarności kierowca mazdy wymusił pierwszeństwo przed rowerzystą. Sytuacja była bardzo niebezpieczna, bo kierujący jednośladem wyjechał zza furgonetki. Kierowca mazdy odjeżdża i po chwili staje na światłach. Wtedy dogania go rozjuszony rowerzysta i próbuje zabrać czapkę z głowy!

Z auta wysiada kierowca. Okazuje się być potężnym mężczyzną z brodą i włosami, niczym nordycki wojownik. Mężczyźni zaczynają się okładać pięściami i kolanami. Po kilku sekundach widać, że rowerzysta nie ma większych szans. W końcu obaj furiaci od siebie odchodzą.

Nagranie zobaczysz poniżej:

Do mniej zabawnej sytuacji doszło w 2022 r. Młodzi ludzie napadli taksówkarza, bo odmówił im dalszej jazdy! Na początku października para młodych ludzi zamówiła przejazd. Kierowca nie podejrzewał, że wszystko zakończy się ostra awanturą i uszczerbkiem na zdrowiu. Był już wieczór, młodzi ludzie byli pijani. Nagle w trakcie jazdy 24-latek rozlał na tapicerkę alkohol. Kierowca zatrzymał się i ich wyprosił. Wtedy się zaczęło. Więcej przeczytasz TUTAJ.

QUIZ. Jak dobrze znasz znaki drogowe?

Pytanie 1 z 14
Co oznacza ten znak?
Zakaz wjazdu pojazdów o nacisku osi większym niż ... ton

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki