Otwock. 48-latek zgotował swojej partnerce piekło. „Bił, kopał, dusił i wyzywał”

i

Autor: Pixabay Otwock. 48-latek zgotował swojej partnerce piekło. „Bił, kopał, dusił i wyzywał”

Interweniowała policja

Otwock. 48-latek zgotował swojej partnerce piekło. „Bił, kopał, dusił i wyzywał”

2023-03-14 7:55

Piekło na ziemi przeżyła 31-letnia mieszkanka Otwocka. Jej 48-letni konkubent nie miał dla niej litości. Bił, kopał, dusił i wyzywał „ukochaną”. Cierpiała również 11-letnia córka kobiety. Podczas kolejnej awantury domowej interweniowała policja. Mundurowi zatrzymali agresora, a sprawą zajęła się prokuratura.

Otwock. 31-latka ofiarą przemocy domowej

Otwoccy policjanci zostali zawiadomieni o awanturze domowej w jednym z mieszkań na terenie Otwocka. Na miejsce natychmiast udał się załoga patrolowo-interwencyjną. Okazało się, że 31-letnia kobieta oraz jej 11-letnia córka przezywają piekło!

- Po upływie zaledwie kilku minut policjanci potwierdzili zgłoszenie. W rozmowie z kobietą ustalili, że jej konkubent znęca się nad nią poprzez wszczynanie awantur, bicie i kopanie jej po całym ciele, duszenie i wyzywanie. Jak nadmieniała, mężczyzna w amoku złości stosuje również przemoc psychiczną wobec jej 11-letniej córki, którą ciągle wyzywa i poniża - przekazała mł. asp. Paulina Harabin z otwockiej policji.

Agresor zatrzymany

Funkcjonariusze nie czekali, aż dojdzie do tragedii. Zatrzymali podejrzanego o stosowanie przemocy domowej 48-latka, który był pijany, i osadzili go w policyjnej celi. Mężczyzna usłyszał już zarzut dotyczący znęcania. - Po wykonaniu z nim czynności procesowych, prokurator z Prokuratury Rejonowej w Otwocku zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci dozoru policji, nakazu opuszczenia mieszkania oraz zakazu kontaktowania i zbliżania się do pokrzywdzonych. Niebawem rozliczy go sąd. Za znęcanie kodeks karny przewiduje karę do 5 lat pozbawienia wolności – przekazała mł. asp. Paulina Harabin. - Czynności w sprawie nadzoruje Prokuratura Rejonowa w Otwocku - dodała policjantka.

Sonda
Czy jako kobieta doświadczyłaś kiedyś przemocy domowej?
Nasi Partnerzy polecają