Otwock pożegnał Patrycję. Pogrzeb 29-latki przejechanej przez bmw [GALERIA, WIDEO]

Pogrzeb pięknej Patrycji z Otwocka
Autor: Pawełm Nowak Pogrzeb pięknej Patrycji z Otwocka

Tragiczny finał wielkiej miłości i tajemniczego wypadku. Ona w grobie. On w za kratkami. Ale dlaczego? Tłum bliskich i przyjaciół pożegnał w piątek piękną Patrycję (+29 l.), z Otwocka, która zginęła po potrąceniu przez bmw, gdy wracała ze swoim partnerem Tomkiem znad Świdra. On nie mógł pożegnać ukochanej. Został aresztowany na trzy miesiące.

To pewnie byłaby zupełnie prywatna, rodzinna tragedia, gdyby nie, jak mówi prokuratura „nietypowy przebieg zdarzenia” i rozpaczliwe komunikaty rodziny o poszukiwanie kierowcy bmw, który po przejechaniu Patrycji nie zatrzymał się i nie pomógł rannej. Patrycja zmarła w szpitalu trzy dni po wypadku. Kilka dni po tych poszukiwaniach prokuratura poinformowała, że w związku z wypadkiem i śmiercią 29-latki zatrzymane zostały dwie osoby, kobieta i mężczyzna. Jak ustaliliśmy, mężczyzna to partner Patrycji - Tomasz (33 l.). Kobieta - to ich znajoma, właścicielka auta. Ona usłyszała zarzuty i ma dozór policyjny. On usłyszał zarzuty (ale ich również prokuratura na razie nie ujawnia) i został aresztowany na trzy miesiące.
W trakcie pogrzebu do kościoła w Otwocku w asyście policjantów w cywilu, wszedł mężczyzna w kajdankach na rękach. Miał je owinięte dla niepoznaki czarną szarfą. Nie płakał, gdy ksiądz mówił: - Gdzieś w głębi serca może nam się tlić złość, że umiera tak młoda osoba, jaką była Patrycja.

Tajemnicza ŚMIERĆ PIĘKNEJ PATRYCJI. To ona ZGINĘŁA pod kołami ROZPĘDZONEGO BMW w Otwocku!

Tylko zrozpaczony brat Patrycji po tych słowach wyszedł z kościoła. To on po zakończeniu poszukiwań na Facebooku napisał „To nie był wypadek...”.
Nieoficjalnie słyszymy, że partner Patrycji miał kłopoty psychiczne. Czy to by znaczyło, że tego tragicznego wieczora wpadł w szał i niechcący wepchnął ukochaną pod samochód? Nieoficjalnie słyszymy, że sam ją przejechał... Niechcący. O tym spekulowano na pogrzebie. Prokuratura poza ujawnieniem liczby zarzutów i faktu zatrzymania dwóch osób, na razie milczy w sprawie szczegółów wypadku w Otwocku.

KORONAWIRUS na basenach! Minister: Baseny sa bezpieczne. Sanepid: dwie pływalnie pod Warszawą zamknięte

Pogrzeb pięknej Patrycji z Otwocka

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.