Otwock. Zatrzymał się skodą przed przejściem, by przepuścić pieszą. I tak ją potrącił! Winny inny kierowca

i

Autor: Pixabay Otwock. Zatrzymał się skodą przed przejściem, by przepuścić pieszą. I tak ją potrącił! Winny inny kierowca

Horror na drodze

Otwock. Zatrzymał się skodą przed przejściem, by przepuścić pieszą. I tak ją potrącił! Winny inny kierowca

2022-08-30 20:55

Do zdarzenia doszło na ulicy Kołłątaja w Otwocku. Kierujący skoda zatrzymał się przed przejściem dla pieszych, by przepuścić na pasach 21-latkę. Mimo szczerych chęci i zachowania się zgodnie z obowiązującymi przepisami ruchu drogowego, i tak potrącił kobietę! Jak to możliwe? W tył jego skody wjechał inny kierowca!

Potrącenie pieszej w Otwocku

Niecodzienna sytuacja miała miejsce na ulicy Kołłątaja w Otwocku. - Jak wstępnie ustalili policjanci, kierujący skodą jadąc od ulicy Majowej w kierunku ulicy Mickiewicza, zatrzymał się przed przejściem dla pieszych, aby ustąpić pierwszeństwa pieszej - przekazała mł. asp. Paulina Harabin z otwockiej policji.

Zobacz też: Szokujące dane z warszawskich szkół i przedszkoli. W placówkach brakuje 3595 nauczycieli!

Nagle zdarzyło się coś, czego kompletnie się nie spodziewał. W tył jego skody wjechał 44-letni kierowca volvo. Uderzenie było na tyle silne, że skoda, stojąca przed przejściem, potrąciła 21-letnią kobietę, która przechodziła właśnie na drugą stronę jezdni.

Kobieta została przetransportowana do szpitala. Otwoccy policjanci wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia.

Skandaliczna interwencja policji. Policjant grozi Pavlowi pobiciem i wulgarnie obraża. "Bo ci zaraz w r*j dam"

Policja w Otwocku apeluje o rozsądek

Policja w Otwocku apeluje zarówno do pieszych, jak i kierowców o rozwagę na drodze. - Pamiętajmy, że dojeżdżając do przejścia dla pieszych, kierowca jest zobowiązany do zachowania szczególnej ostrożności i ustąpienia pierwszeństwa osobom znajdującym się na przejściu dla pieszych. Chwila nieuwagi może doprowadzić do bardzo groźnego zdarzenia drogowego, skutkującego poważnymi konsekwencjami dla wszystkich jego uczestników. Natomiast osoby przemierzające przejście dla pieszych powinny pamiętać o zasadzie ograniczonego zaufania wobec pozostałych uczestników ruchu drogowego - przypomniała mł. asp. Paulina Harabin.

Zobacz też galerię zdjęć: Biegał nago, groził śmiercią i zaatakował przechodniów. Dantejskie sceny pod Pałacem Kultury

Sonda
Czujesz się bezpiecznie w swojej okolicy?