Padła szóstka w Lotto. Gracz z Warszawy zgarnął FORTUNĘ!

i

Autor: Shutterstock

Co za szczęściarz!

Padła szóstka w Lotto. Gracz z Warszawy zgarnął FORTUNĘ!

2023-09-15 15:32

Wyniki Lotto przyprawiają o szybsze bicie serca. Szczególnie gdy okazuje się, że zakupiony za kilka złotych kupon przynosi fortunę! Przekonał się o tym mieszkaniec Warszawy, który w ostatnim losowaniu Lotto zgarnął ogromną wygraną. Gdzie padła wygrana i ile wyniosła? Które liczby przyniosły szczęście graczowi ze stolicy? Szczegóły w poniższym artykule.

Wyniki Lotto. Gigantyczna wygrana w Warszawie

Tym razem los uśmiechnął się do gracza Lotto z Warszawy, który po czwartkowym losowaniu (14 września) został milionerem! Zwycięski kupon gry Lotto szczęśliwiec nabył w kolekturze przy ul. Górczewskiej 124 w centrum handlowym Wola Park w Warszawie. Podczas losowania okazało się, że trafił "szóstkę" w Lotto! Liczby, które przyniosły mu gigantyczną wygraną to: 7, 11, 20, 25, 30 i 46.

W czwartkowym losowaniu Lotto gracz z Warszawy zgarnął wygraną w wysokości 2 660 256 zł! Co ciekawe, te same liczby 14 września przyniosły szczęście także graczowi z Kielc, który wzbogacił się o tę samą sumę pieniędzy. Teraz obaj gracze będą musieli odprowadzić 10-procentowy podatek od wygranej, który wyniesie ich po ponad 266 tys. złotych.

Jak grać w Lotto?

Lotto to niezmiennie najpopularniejsza gra losowa w Polsce. Jak grać w Lotto? Zagrać w Lotto można na wiele sposobów - wystarczy udać się do kolektury i poprosić o kupon Lotto, zagrać na gry.lotto.pl lub w aplikacji mobilnej LOTTO.

Pojedynczy zakład kosztuje 3 zł, a grać można o naprawdę wielkie pieniądze - pula na "szóstki" to minimum 2 000 000 zł. Dopłacając złotówkę do zakładu Lotto, zagrasz o milion w Lotto Plus. Należy wybrać 6 z 49 liczb - wybrane liczby skreśl samodzielnie na blankiecie lub zagraj na chybił trafił. Na lotto.pl i w aplikacji mobilnej możesz typować własne liczby, grać na chybił trafił, a dodatkowo wykorzystać swoje ulubione i ostatnio zagrane kupony. Zdecyduj, czy grasz z Plusem.

Aby zwiększyć szanse na wielką wygraną, zagraj w Lotto z Plusem. W punkcie sprzedaży zgłoś to sprzedawcy lub zaznacz pole na blankiecie. Wybierz opcję gry z Plusem, grając na lotto.pl lub za pomocą aplikacji mobilnej. Liczby z Twojego zakładu Lotto wezmą udział w dodatkowym losowaniu miliona złotych. Dodatkowa szansa do zakładu kosztuje tylko złotówkę!

Aktywuj Super Szansę na 2 miliony. Grając w Lotto w punkcie sprzedaży, możesz zagrać z Super Szansą. Jeżeli grasz blankietem, zaznacz odpowiednie pole. Super Szansa to siedmiocyfrowy numer z zakresu od 0000000 do 9999999. Aktywacja Super Szansy to 2 zł. Więcej informacji o Super Szansie znajdziesz tu. Graj na wiele losowań lub subskrybuj kupon

Możesz zagrać na 10 kolejnych losowań, a grając przez Internet możesz wybrać opcję subskrypcji, dzięki czemu Twój kupon weźmie udział w każdym kolejnym losowaniu gry do momentu zakończenia subskrypcji. Dzięki temu nie ominiesz swojego szczęśliwego dnia! Zachowaj kupon wydrukowany przez terminal

Kupon z Twoimi zakładami jest jedynym dowodem udziału w grze oraz podstawą wypłaty wygranej. Pamiętaj, aby go zachować. W przypadku gry przez Internet, dowodem udziału w grze jest zapis elektronicznej transakcji zawarcia zakładu w systemie sprzedaży przypisanej do Twojego Konta Gracza. Ciesz się wygraną

Po losowaniu sprawdź, ile liczb udało Ci się trafić i jak wysoka jest Twoja wygrana! Wyniki sprawdzisz na www.lotto.pl, w punktach sprzedaży LOTTO, pod numerem infolinii 801 450 450 oraz w aplikacji mobilnej m.LOTTO. Jeśli grasz przez Internet, otrzymasz powiadomienie o wygranej, a informacja o niej zapisze się w historii transakcji na Twoim Koncie Gracza.

QUIZ. Dokończ tekst tej piosenki Zrobisz to śpiewająco? Tylko największe polskie przeboje!

Pytanie 1 z 10
Dokończ tekst piosenki Skaldów: "Lampa na stole i krzesło i drzwi..."
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany