Warszawa: Poszukiwania 23-letniego Mateusza. Wstrząsająca wizja jasnowidza Jackowskiego: "Pani mąż..."

2021-05-08 8:05
Warszawa: Poszukiwania 23-letniego Mateusza. Wstrząsająca wizja jasnowidza Jackowskiego: Pani mąż...
Autor: GRAFIKA SE Katarzyna Matyjaszewska Warszawa: Poszukiwania 23-letniego Mateusza. Wstrząsająca wizja jasnowidza Jackowskiego: "Pani mąż..."

23-letni Mateusz Kłodnicki wyszedł z domu 26 kwietnia. Od tego dnia nie ma z nim kontaktu. Mimo kolejnych dni poszukiwań mężczyzny prowadzonych przez policję i znajomych Mateusz nadal nie został odnaleziony. Jak udało się nam ustalić, poszukującym pomaga najbardziej znany polski jasnowidz, Krzysztof Jackowski. Swoją wizję wysłał w mailu żonie zaginionego Mateusza Kłodnickiego. Co w niej zobaczył? Jego wizja jest przerażająca.

Zaginął Mateusz Kłodnicki z Warszawy. W jego poszukiwaniach pomaga jasnowidz Jackowski

Mateusz Kłodnicki wyszedł nad Wisłę 26 kwietnia około godziny 19:00. Znajomi ostatni raz widzieli go na plaży pod mostem Poniatowskiego. Do dziś nie wiadomo co się z nim stało. Jak ustalił SE.pl żona poszukiwanego zaangażowała w poszukiwania jasnowidza Krzysztofa Jackowskiego. - Pani mąż najprawdopodobniej się utopił. On był w jakimś dziwnym stanie, albo nie trzeźwy, albo pod wpływem czegoś – pisze w mailu jasnowidz Jackowski.

Zobacz koniecznie: Złowieszcza przepowiednia jasnowidza Jackowskiego! "Całe lato..."

Jasnowidz Jackowski zdradził, gdzie szukać Mateusza Kłodnickiego

Wedle wizji jasnowidza Krzysztofa Jackowskiego ciało Mateusza znajduje się nieco dalej od miejsca w którym widziano go po raz ostatni. Jasnowidz Krzysztof Jackowski oznaczył na mapie miejsce, w którym podejrzewa, że może być Mateusz. Według jasnowidza Jackowskiego jest to w okolicach Tarchomina. Aby wziąć udział w poszukiwaniach należy dołączyć do Facebookowej grupy "Poszukiwania Mateusza Kłodnickiego".

Sprawdź: Prognoza na lato 2021: Jasnowidz Jackowski zdradził przerażające szczegóły. Nie tylko pogoda będzie straszna

Krzysztof Jackowski przepowiada przyszłość dla 10 polskich miast
SG Jackowski 2
Autor: GRAFIKA SE Katarzyna Matyjaszewska
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE