Piaseczno. Kierowca bmw chciał ominąć korek. Wjechał pod prąd na oczach policji

i

Autor: Policja Piaseczno. Kierowca bmw chciał ominąć korek. Wjechał pod prąd na oczach policji

Szok!

Piaseczno. Kierowca bmw chciał ominąć korek. Wjechał pod prąd na oczach policji

2023-03-15 22:21

Kierowca bmw wpadł, jak śliwka w kompot. Policjanci z Piaseczna patrolowali drogę. Ich radiowóz utknął w korku. Nagle na ich oczach zniecierpliwiony kierowca wcisnął gaz i zaczął pruć lewym pasem pod prąd! Chwilę później zobaczył w lusterku błysk policyjnych lamp. Za swój wyczyn został surowo ukarany. Wszystko się nagrało.

Piaseczno. Policjanci zatrzymali kierowcę bmw. Jechał pod prąd

Prującego pod prąd kierowcę bmw zatrzymali funkcjonariusze z nieoznakowanego radiowozu. - Mężczyzna był wyraźnie zniecierpliwiony zatorem, który utworzył się na drodze dojazdowej do skrzyżowania o ruchu okrężnym przy ulicy Postępu. Postanowił ominąć korek i ruszył w drogę omijając wszystkie pojazdy, a następnie na rondzie pojechał pod prąd. Kierujący nie spodziewał się, że w tym samym korku stoją funkcjonariusze wydziału ruchu drogowego, a jego brawurową jazdę rejestruje właśnie oko policyjnej kamery - powiedziała asp. Magdalena Gąsowska z policji w Piasecznie.

Policjanci używając sygnałów świetlnych i dźwiękowych ruszyli za kierującym BMW, który był wyraźnie zdziwiony widokiem nieoznakowanego policyjnego radiowozu. 45-latek nie potrafił w żaden sposób wyjaśnić dlaczego postanowił naruszyć obowiązujące przepisy. Spotkanie ze stróżami prawa zakończył mandatem oraz punktami karnymi, które zostały dopisane na jego indywidualne konto. - Kierującym przypominamy o najprostszej zasadzie: "nie popełnisz wykroczenia - nie zapłacisz mandatu!" - podsumowuje policjantka.

Poniżej zobaczysz wideo z policyjnej akcji:

Sonda
Czy kiedykolwiek pomagałeś/aś polskiej policji?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany