Tragiczne zdarzenie obok kościoła w Piasecznie. 70-latek przewrócił się i umarł!

i

Autor: Artur Zawadzki / Reporter Tragiczne zdarzenie obok kościoła w Piasecznie. 70-latek przewrócił się i umarł!

DRAMATYCZNA AKCJA RATUNKOWA

Tragiczne zdarzenie obok kościoła w Piasecznie. 70-latek przewrócił się i umarł!

2023-01-07 12:01

W Piasecznie przy ul. Słowiczej, zaraz obok kościoła, doszło do dramatycznego zdarzenia. Pomimo pomocy ratowników pogotowia, którzy pojawili się na miejscu, nie udało się uratować życia 70-letniemu mężczyźnie. Według wstępnych ustaleń, emeryt zasłabł, przewrócił się na chodniku i zmarł.

Piaseczno. Dramatyczna akcja ratunkowa obok kościoła

W piątek (6 stycznia) w okolicy południa na piaseczyńskiej ulicy doszło do tragicznego zdarzenia. Mieszkańcy byli świadkami dramatycznej akcji ratunkowej. Zespół ratownictwa medycznego walczył o przywrócenie krążenia 70-letniemu mężczyźnie, który chwilę wcześniej zasłabł i upadł na chodnik.

Na miejsce wezwano karetkę pogotowia ratunkowego i podjęto akcję ratowniczą. Niestety lekarze nie byli w stanie uratować 70-latka. Mężczyzna zmarł na ulicy Piaseczna.

Warszawa, Praga-Południe. Upadł na ziemię i umarł

Kilka dni wcześniej doszło do podobnej sytuacji na praskich ulicach w Warszawie. Mężczyzna wyszedł po zakupy, stracił przytomność, upadł na ziemię przy ul. Skaryszewskiej 15 i zmarł. Informacje potwierdziła nam również nadkom. Joanna Węgrzyniak z praskiej komendy. – Nic nie wskazuje, że do tragedii przyczyniły się osoby trzecie. Najprawdopodobniej mężczyzna zasłabł – powiedziała nam krótko policjantka.

Sonda
Czy zdecydowałeś się na zostanie dawcą narządów po śmierci?