Piękny gest! Powstańcy dostaną paczki z żywnością

2020-04-08 21:55 MB
POWSTAŃCY DOSTANĄ PO 4500 ZŁ.
Autor: ARTUR HOJNY/SUPER EXPRESS POWSTAŃCY DOSTANĄ PO 4500 ZŁ.

120 paczek z żywnością otrzymają Powstańcy Warszawscy w ramach kolejnej edycji świątecznej akcji „Serce dla Powstańców”. Organizatorami są Fundacja Pamięci o Bohaterach Powstania Warszawskiego oraz Dom Wsparcia dla Powstańców Warszawskich.

Te święta będą wyjątkowe dla wszystkich. Z dala od bliskich, warszawiacy będą musieli przeorganizować swoje plany i tradycje świąteczne. Na szczęście istnieje wiele fundacji, które oferują pomoc w zrobieniu zakupów, np. seniorom. Do pomocy przyłączyły się również organizacje pielęgnujące pamięć o powstańcach i bohaterach wojennych.

ZOBACZ TEŻ: ModlinBus zwolnił wszystkich pracowników! „Dopłata z tarczy antykryzysowej nic nie zmieni”


Powstańcy Warszawscy otrzymają w ramach kolejnej edycji świątecznej akcji „Serce dla Powstańców” 120 paczek z żywnością. Będą to między innymi słodycze, wypieki i wędliny. - Wspierają nas wolontariusze, którzy pomagają w bezkontaktowej dystrybucji paczek bezpośrednio pod drzwi mieszkań Powstańców Warszawskich – poinformowała Fundacja Pamięci o Bohaterach Powstania Warszawskiego.

ZOBACZ TEŻ: Koronawirus. Trzaskowski oskarża: rząd zaniża liczbę zmarłych w Warszawie!

- Dziękuję wszystkim ludziom dobrej woli, którzy okazują nam tyle serca. Codziennie otrzymujemy pomoc, która podtrzymuje nas na duchu, sprawia że czujemy się ważni i potrzebni. Pandemia niebawem się skończy, a poczucie jedności i wspólnoty pozostanie – fundacja przekazała słowa Zbigniewa Galperyna ps. Antek, prezesa Związku Powstańców Warszawskich.

Taniec, muzyka, śpiew na koronawirusa. Koronaporadnik Adama Federa odc. 14

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.