Pierwsza wiosenna burza uderzyła w Warszawę. Ogromna ulewa i gradobicie [ZDJĘCIA, WIDEO]

2021-04-17 18:33 Alicja Guz
Pierwsza wiosenna burza uderzyła w Warszawę
Autor: ac

Pogoda znów zaskoczyła warszawiaków. Po porannej mgle i pięknym słońcu po południu przyszła pora na pierwszą wiosenną burzę. W mgnieniu oka czarna chmura przysłoniła błękitne niebo nad stolicą. Zagrzmiało, błysnęło i posypał się grad. Nikt nie spodziewał się tak szybkiej zmiany pogody w sobotę. Zrobiło się niebezpiecznie.

No cóż, po raz kolejny sprawdza się powiedzenie "kwiecień plecień, bo przeplata, trochę zimy trochę lata". Po niewielkich opadach śniegu w ostatnich dniach, ulewnym deszczu i pięknym słońcu, przyszła pora na prawdziwą, wiosenną burzę. Sobotnia pogoda zaskoczyła warszawiaków. Rano gęsta mgła spowiła ulicę stolicy. Po południu wyszło długo oczekiwane słońce. Zrobiła się naprawdę wiosenna aura. Aż tu nagle szok! Błękitne niebo przysłoniła ogromna, czarna chmura!

Nad Warszawą błysnęło i przeraźliwie zagrzmiało. Paskudna chmura przyniosła ze sobą pierwszą wiosenną burzę w stolicy. Lunęło deszczem i sypnęło drobnym gradem. Na stołecznych drogach od razu zrobiło się niebezpiecznie. Miejmy nadzieję, że pogoda z czasem się opanuje i w Warszawie wreszcie na dłużej zagości słoneczna, prawdziwie wiosenna aura.

Pierwsza wiosenna burza nad Warszawą
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE