Pierwszy dzień jesieni w Warszawie to deszcz i zimno. Prognoza IMGW - 22.09.2021

i

Autor: Pixabay Pierwszy dzień jesieni w Warszawie to deszcz i zimno. Prognoza IMGW - 22.09.2021

Pierwszy dzień jesieni w Warszawie to deszcz i zimno. Prognoza IMGW - 22.09.2021

Jaka będzie pogoda w Warszawie w pierwszy dzień jesieni? Synoptycy z IMGW w prognozie dla PAP informują, że czeka nas dzień z przelotnymi opadami deszczu. Temperatura w stolicy w ciągu dnia wynosić będzie 13 st. C. Jeśli więc liczyliście na ciepły i pogodny pierwszy dzień jesieni, to niestety, nie mamy dla was dobrych wiadomości.

Pogoda. Pierwszy dzień jesieni. Warszawa: Prognoza IMGW - 22.09.2021

W środę, 22 września, w stolicy zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Możliwe słabe opady deszczu. Temperatura maksymalna 13 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany, północno-zachodni.

W nocy zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Temperatura minimalna 7 st. C. Wiatr słaby, z kierunków zachodnich.

Zobacz: Marka zmiażdżyła prasa. Konał w samotności na polu. Osierocił córeczkę

W czwartek w Warszawie zachmurzenie duże, początkowo większe przejaśnienia. Możliwe słabe opady deszczu. Temperatura maksymalna 16 st. C. Wiatr przeważnie umiarkowany, porywisty, południowo-zachodni.

Burza w Warszawie. Ulicami płyną rzeki
Sonda
Czy pogoda ma wpływ na twoje samopoczucie?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE