Pijana matka jechała ze swoją córeczką. Nie uwierzycie, ile miała promili!

i

Autor: Materiaøy policji, Shutterstock, Marcin Wziontek/Super Express Pijana matka jechała ze swoją córeczką. Nie uwierzycie, ile miała promili!

Pijana matka jechała ze swoją córeczką. Nie uwierzycie, ile miała promili!

2022-03-28 20:44

Skrajną nieodpowiedzialnością wykazała się 33-letnia matka, która miała blisko 2 promile alkoholu we krwi i kierowała autem. Ponadto w samochodzie znajdowała się jej malutka córeczka! Otwoccy policjanci zatrzymali kobietę. 33-latka trafiła do policyjnej celi i usłyszała dwa zarzuty.

Do zatrzymania pijanej matki doszło w zeszły wtorek (22 marca) w okolicach godziny 13:50 na ul. Wiślanej w Karczewie. Przekazujemy tę informację dopiero dzisiaj, ponieważ policja nie poinformowała „SE” o takiej sytuacji w zeszłym tygodniu.

Policjanci z wydziału ruchu drogowego zwrócili uwagę na samochód, który jechał zygzakiem. Funkcjonariusze podejrzewali, że kierująca nim osoba może być pod wpływem alkoholu.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Pijana matka weszła z 6-letnim dzieckiem prosto pod renaulta! Nieprzytomny maluch w śmigłowcu [ZDJĘCIA]

- Podczas kontroli okazało się, że za kierownicą siedzi 33-letnia mieszkanka powiatu otwockiego, która wykazała się podwójną nieodpowiedzialnością. Funkcjonariusze od razu wyczuli od niej alkohol. Badanie alkomatem bowiem wykazało, że miała blisko 2 promile alkoholu w organizmie. Mało tego, kobieta wiozła ze sobą dziecko, jej 2-letnią córkę. Na szczęście w foteliku – przekazała mł. asp. Paulina Harabin.

Policjanci uniemożliwili 33-latce dalszą jazdę i zatrzymali jej prawo jazdy. Dziecko zostało przekazane trzeźwemu członkowi rodziny, a kobieta trafiła do policyjnej celi. 33-latka najbliższe lata może spędzić w więzieniu, ponieważ grozi jej nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Pijana 39-latka pędziła 170km/h, wyprzedziła nieoznakowany radiowóz
Sonda
Kara dla pijanych rodziców. Czy powinni być oni surowiej karani?

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki