Pijany 64-latek spacerował po torowisku na Pradze-Północ w Warszawie. Był poszukiwany przez policję

i

Autor: shutterstock

Dramatyczna akcja na torach

Pijany 64-latek spacerował po torowisku na Pradze-Północ w Warszawie. Był poszukiwany przez policję

2022-07-29 22:03

Funkcjonariusze z Pragi-Północ w Warszawie zatrzymali pijanego jak bela 64-latka. Mężczyzna urządził sobie spacerek po torowisku. Najprawdopodobniej interwencja zakończyłaby się wizytą w izbie wytrzeźwień, lecz okazało się, że mężczyzna był poszukiwany przez policję. Następnego dnia trafił do aresztu śledczego.

Chwile grozy na Pradze-Północ. Pijany 64-latek chodził po torowisku

Policjanci z komendy na Pradze-Północ otrzymali zgłoszenie, z którego wynikało, że na przystanku tramwajowym przy ul. Targowej znajduje się pijany w sztok starszy mężczyzna. Funkcjonariusze udali się pod wcześniej wskazany adres. Ich oczom ukazał się 64-latek, który dziarskim, lecz chwiejnym krokiem, przemierzał wzdłuż torowisko.

Ponieważ okoliczności, w jakich mężczyzna się znalazł, zagrażały jego zdrowiu i życiu, policjanci musieli zapewnić mu bezpieczeństwo i odpowiednią pomoc – przekazała kom. Paulina Onyszko z praskiej policji.

ZOBACZ TEŻ: Wypadek na stacji metra. Mężczyzna wpadł na torowisko. Ogromne utrudnienia w Warszawie

Funkcjonariusze wylegitymowali 64-latka. Sprawdzili jego dane w policyjnym systemie. Okazało się… że mężczyzna był poszukiwany! Miał odbyć karę pozbawienia wolności. Mundurowi postanowili, że go zatrzymają.

Dzięki temu 64-latek uniknął nocki w izbie wytrzeźwień. Trafił od razu do komendy przy ul. Jagiellońskiej, gdzie spędził kolejną noc.

Następnego dnia policjanci z pomocą sądu, osadzili mężczyznę w areszcie śledczym.

Kobieta spacerowała po torowisku w Legionowie

To mogło skończyć się tragedią! Policjanci dostali zgłoszenie o 30-letniej kobiecie, która wyruszyła na spacer po torowisku w Legionowie. Funkcjonariusze nie mieli problemu z jej znalezieniem. W ostatnim momencie podbiegli do niej i zabrali ją w bezpieczne miejsce. Chwile później po jednym z torów przejechał pociąg.

Czytaj więcej: Kobieta spacerowała po torowisku w Legionowie. Policjanci w ostatnim momencie uratowali jej życie

Skazali maszynistę, bo potrącił siedzącą na torach 84-latkę. Jest uniewinnienie!
Sonda
Jak często pijesz alkohol?

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki