Pijany taksówkarz wiózł kobietę i dziecko. Przerażający wypadek na Grochowskiej

2021-07-27 15:56
Pijany taksówkarz wiózł kobietę i dziecko
Autor: TADEUSZ MRÓZ Pijany taksówkarz wiózł kobietę i dziecko

Przerażający wypadek miał miejsce we wtorkowy ranek na skrzyżowaniu ulicy Grochowskiej z Terespolską. Zderzyły się ze sobą dwa samochody osobowe - audi i toyota, która świadczyła usługi przewozu osób. Jak się szybko okazało, kierowca taksówki był pijany. Co gorsza, wiózł właśnie kobietę z dzieckiem.

Wypadek miał miejsce we wtorek na Pradze-Południe. Na skrzyżowaniu ulicy Grochowskiej z Terespolską toyota zderzyła się z audi. Na jezdnię posypały się kawałki karoserii. Zniszczone auta zablokowały przejazd innym kierowcom. Przód audi od strony kierowcy rozpadł się na drobny mak. Przód toyoty wyglądał jeszcze gorzej!

Nie obyło się bez poszkodowanych. - Kierujący audi został przewieziony do szpitala - przekazała Irmina Sulich z biura prasowego Komendy Stołecznej Policji. Szybko wyszło też na jaw, że taksówkarz w ogóle nie powinien wsiadać za kierownicę toyoty. Okazało się, że był pijany. - Kierowca toyoty miał 0,3 promila alkoholu w wydychanym powietrzu - poinformowała policjantka. Co więcej, jak przekazał nasz fotoreporter, w momencie wypadku taksówkarz wiózł kobietę i dziecko!

Wypadek na skrzyżowaniu Grochowskiej z Terespolską utrudnił życie innym kierowcom i pasażerom komunikacji miejskiej. Nie jeździły tramwaje linii 3, 6, 22, 26, które w obu kierunkach kierowano na trasy objazdowe. Również autobusy linii 125 i 135 są kierowane na objazdy. Grochowska w kierunku centrum nadal jest nieprzejezdna.

Makabryczny wypadek na ulicy Marszałkowskiej w Warszawie. Jedna osoba nie żyje
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE