Bomba w Warszawie

Pilna akcja w samym centrum Warszawy! Niewybuch pod siedzibą telewizji, na miejscu saperzy

2023-03-02 12:05

Pilna akcja w centrum Warszawy! W pobliżu siedziby telewizji na pl. Powstańców Warszawy robotnicy natrafili na niewybuch. Wszystko wydarzyło się w czwartek (2 marca) rano. Na miejscu pojawili się policjanci i wojskowi saperzy. Na czas akcji na placu Powstańców Warszawy zamarł ruch, pirotechnicy zabezpieczyli niebezpieczny przedmiot.

Warszawa. Bomba pod siedzibą telewizji w centrum Warszawy

Służby otrzymały pilne zgłoszenie. - O godzinie 9:20 robotnicy prowadzący prace drogowe ujawnili niewybuch. Na miejsce przybyli saperzy wojskowi i policjanci – powiedział Rafał Rutkowski ze stołecznej policji. Jak dodał, niewypał z czasów wojny został zabezpieczony. Na miejscu obecny był reporter „Super Expressu”. Na zdjęciach z akcji widać, jak żołnierz niesie niebezpieczny ładunek w rękach! Niebezpieczny przedmiot został szybko zabezpieczony i specjalną ciężarówką trafił na poligon wojskowy. Tam prawdopodobnie zostanie wysadzony w powietrze.

Bomba w Warszawie

To nie pierwszy raz, gdy w centrum Warszawy robotnicy natrafili na niebezpieczną pamiątkę po wojnie. W ubiegłym roku robotnicy pracujący przy Pałacu Kultury i Nauki odkryli dużą bombę lotniczą. Na czas akcji saperzy ogrodzili teren i unieszkodliwili groźne znalezisko. Inny ładunek wybuchowy drogowcy wykopali w sierpniu na Woli podczas budowy tramwaju na Kasprzaka. Konieczna była ewakuacja okolicznych mieszkańców.

Sonda
Jak oceniasz pracę policji w Warszawie?

Jak zachować się w razie ataku rakietowego?

Wojskowy radzi, co robić. POSŁUCHAJ!

Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany