Tragiczny wypadek w Parku Szczęśliwickim. Nie żyje 12-latek

2021-01-17 16:32
PILNE: Tragiczny wypadek w Parku Szczęśliwickim. Nie żyje 12-latek
Autor: Pixabay zdjęcie ilustracyjne

W sobotę w Parku Szczęśliwickim doszło do prawdziwej tragedii. 12-letni chłopiec, zjeżdżając z górki uderzył w ławkę. Niestety mimo natychmiastowej pomocy, nie udało się uratować życia nastolatkowi. Chłopiec zmarł w szpitalu.

Tragedia w Warszawie

Zimowa aura zachęca do zabaw na śniegu. W tej kwestii trzeba jednak również zachować umiar i zdrowy rozsądek. W sobotę po południu w Parku Szczęśliwickim doszło do tragedii. 12-latek zjeżdżał na sankach z górki i uderzył w ławkę. Jako pierwszy informację przekazał lokalny portal iochota.pl. Jak poinformował, nastolatek nie zjeżdżał jednak ze stoku, uczęszczanego przez większość saneczkarzy, ale z przeciwnego biegnącego w kierunku kościoła na Włodarzewskiej, który jest zdecydowanie mniej bezpieczny.

12-latek nie żyje

Na miejsce wypadku natychmiast wezwano pomoc. Jak przekazała Rafał Rutkowski z KSP, policja w sobotę po godz. 16. otrzymała informację od Dziecięcego Szpitala Klinicznego przy ulicy Żwirki i Wigury, że Zespół Ratownictwa Medycznego pogotowia przywiózł na Szpitalny Odział Ratunkowy nieletniego w wieku 12 lat z urazem głowy. Niestety, mimo starań lekarzy i długiej reanimacji 12-latek zmarł. Podczas zabawy w Parku Szczęśliwickim towarzyszyła mu matka. Policja przebadała kobietę na obecność alkoholu w organizmie. - Była trzeźwa - powiedział Rafał Rutkowski. Jak dodał policjant, ma miejscu prowadzone były działania pod nadzorem prokuratora. Sprawa ta będzie wyjaśniana i to od prokuratury zależy, czy wszczęte zostanie śledztwo, czy zdarzenie to zostanie uznane za nieszczęśliwy i tragiczny w skutkach wypadek.

Awaria na Pradze. Kłęby pary na Jagiellońskiej
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE