Tragiczny wypadek pod Warszawą. Auto dachowało, nie żyje mężczyzna [ZDJĘCIA]

2021-01-17 13:59 Alicja Guz
Tragiczny wypadek pod Warszawą. Nie żyje mężczyzna
Autor: OSP Błonie Tragiczny wypadek pod Warszawą. Nie żyje mężczyzna

Nocą pod Warszawą doszło do tragicznego wypadku. W miejscowości Błonie-Wieś dachowało auto, którym podróżowały cztery osoby. Niestety, jednej z nich nie udało się uratować.

Śmiertelny wypadek pod Warszawą

Oblodzone nawierzchnie dróg nie sprzyjają kierowcom. W nocy pod Warszawą doszło do tragicznego w skutkach wypadku na drodze krajowej numer 92. Chwilę po godz. 1. w miejscowości Błonie-Wieś w powiecie warszawskim zachodnim auto osobowe marki Nissan wylądowało w rowie. - Kierujący z nieustalonych przyczyn stracił panowanie nad pojazdem. Wjechał do rowu, a następnie pojazd dachował - przekazał Rafał Rutkowski z Komendy Stołecznej Policji.

Nie żyje pasażer

W momencie wypadku nissanem podróżowały cztery osoby. - Jeden z pasażerów poniósł śmierć na miejscu - przekazał Rutkowski. Z kolei dwóch pozostałych pasażerów zabrano do szpitala. Jeśli zaś chodzi o kierowcę auta, został on zatrzymany i przewieziony na komendę. Okazało się bowiem, że był pijany. - Miał 1,13 mg/l w wydychanym powietrzu. Będą z nim jeszcze wykonywane czynności - poinformował policjant.

Awaria na Pradze. Kłęby pary na Jagiellońskiej