Pociąg potrącił mężczyznę. Tragedia w miejscowości Piasecznica pod Sochaczewem

i

Autor: Paweł Dąbrowski / Super Express zdjęcie ilustracyjne

Poszkodowany zmarł w szpitalu

Pociąg potrącił mężczyznę. Tragedia w miejscowości Piasecznica pod Sochaczewem

2022-09-27 17:31

We wtorkowy poranek, 27 września, pod Sochaczewem doszło do tragicznego wypadku na torach. Pociąg osobowy potrącił mężczyznę. Poszkodowany zmarł w szpitalu. Pasażerowie musieli liczyć się z utrudnieniami w kursowaniu składów. Wypadek miał miejsce poza stacją kolejową i miejscem wyznaczonym do przejścia przez tory.

Tragiczny wypadek na torach pod Sochaczewem

Do tragicznego wypadku doszło w miejscowości Piasecznica pod Sochaczewem. Pociąg potrącił mężczyznę, który nagle z niewyjaśnionych przyczyn pojawił się na torach poza stacją kolejową oraz miejscem wyznaczonym do przechodzenia przez tory. Zgłoszenie wpłynęło do służb po godzinie 4.30. Na miejsce przyjechała straż pożarna, policja i pogotowie ratunkowe. Strażacy zastali na miejscu mężczyznę z widocznym urazem biodra. Był przytomny, leżał w pobliżu torowiska. Ratownicy udzielili mu pierwszej pomocy i zabrali karetką do szpitala. Później okazało się, że tam mężczyzna zmarł. To 37-letni mieszkaniec powiatu sochaczewskiego.

Utrudnienia na kolei

Wypadek i późniejsze działania śledczych spowodowały duże utrudnienia w kursowaniu pociągów. Pasażerowie Kolei Mazowieckich musieli liczyć się z opóźnieniami na linii Warszawa – Kutno, a dokładnie na odcinku Sochaczew – Teresin Niepokalanów. Niektóre kursy były odwołane, inne mocno opóźnione.

Sonda
Czy byłeś świadkiem groźnego wypadku?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają