Pociąg zmiażdżył auto na przejeździe. Policja szuka świadków

i

Autor: Tadeusz Mróz Pociąg zmiażdżył auto na przejeździe. Policja szuka świadków

Co tam się wydarzyło?!

Pociąg zmiażdżył auto na przejeździe. Policja szuka świadków

2023-03-01 21:15

Pociąg Kolei Mazowieckich jadący w kierunku Tłuszcza dosłownie staranował samochód osobowy na przejeździe znajdującym się na wysokości ul. Weteranów w Radzyminie. Na miejsce ruszyły służby ratunkowe. Jak się okazało, auto stało na przejeździe puste! Policja wyjaśnia okoliczności całego zajścia i poszukuje świadków.

Radzymin. Pociąg wjechał w samochód na przejeździe

Do zdarzenia doszło w piątek, 17 lutego, około godz. 21:20 w Radzyminie przy ul. Weteranów. - Pociąg relacji Sierpc-Tłuszcz, na wysokości przejazdu kolejowego, uderzył w porzucony na torach samochód osobowy marki Alfa Romeo - przekazała mł. asp. Monika Kaczyńska z wołomińskiej policji. W aucie nikogo nie było!

Na szczęście nikomu nic się nie stało. Obsługa pociągu była trzeźwa, a żadna osoba podróżująca składem nie ucierpiała w zdarzeniu.

Policja szuka świadków

Wołomińscy policjanci wyjaśniają szczegółowe okoliczności zdarzenia. Funkcjonariusze poszukują też świadków zajścia. „Wszystkie osoby, które były naocznymi świadkami lub mają wiedzę o zdarzeniu, proszone są o kontakt z Wydziałem Dochodzeniowo – Śledczym KPP Wołomin ul. Wileńska 43 a, 05-200 Wołomin tel. 47 7247259 lub 022 776-20-21” - apeluje policja w Wołominie.

Kolejne takie zdarzenie na torach

O podobnej sytuacji pisaliśmy już w połowie stycznia. Wówczas pociąg Kolei Mazowieckich wjechał w tył bmw stojącego na torach w Nowych Pieścirogach (pow. nowodworski). Wtedy również w samochodzie nikogo nie było, jednak policjanci bardzo szybko ustalili tożsamość kierowcy porzuconego auta.

Nasi Partnerzy polecają