Pogoda dziś. Warszawa, 25.11.2021. Prognoza pogody IMGW, nadchodzi prawdziwy atak zimy!

2021-11-25 8:38
Zaraz się zacznie, już biją na alarm. Nadchodzi atak zimy i pierwszy śnieg
Autor: Marcin Wziontek / Super Express Zaraz się zacznie, już biją na alarm. Nadchodzi atak zimy i pierwszy śnieg

Pogoda na dziś, 25.11.2021 w Warszawie. Synoptycy z Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej w prognozie pogody na czwartek informują, że mieszkańców stolicy czeka chłodny dzień z możliwymi przejaśnieniami. Temperatura sięgnie zaledwie kilku kresek powyżej zera. Uwaga, już w ten weekend może nastąpić prawdziwy atak zimy! Przeczytaj prognozę pogody na dziś w Warszawie (25 listopada).

W czwartek, 25 listopada, w Warszawie możemy spodziewać się jesiennych temperatur. W dzień temperatura osiągnie maksymalnie 5 °C. Wiatr będzie wiał z prędkością 14 km/h w porywach do 25 km/h. Ciśnienie w ciągu dnia osiągnie 1009 hPa.  Synoptycy nie przewidują dziś opadów deszczu. Na na niebie pojawią się chmury, możemy się jednak spodziewać przejaśnień w ciągu dnia. Dobra wiadomość dla meteopatów: biomet będzie korzystny, jednak popołudniu zacznie się zmieniać. Wszystko w związku z nadciągającą zmianą pogody.

Instytut Metrorologii i Gospodarki Wodnej zapowiada atak zimy już w najbliższy weekend. Od piątku mogą pojawić się w południowej Polsce opady śniegu, które w piątek w nocy dotrą nad Mazowsze. Lokalnie może spaść nawet 10 cm białego puchu, kierowcy musza przygotować się więc na drogowy armagedon.

Pierwszy śnieg

Pierwszy śnieg spadł już tej jesieni w Warszawie. We wtorek, 23 listopada, rano za oknami widać było wirujące białe płatki. Biały puch szybko jednak stopniał. Tym razem od 26 listopada należy spodziewać się prawdziwie zimowej aury, która według meteorologów nawiedzi Mazowsze.

Sonda
Czy nie możesz się już doczekać pierwszych opadów śniegu?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE