Pogoda dzisiaj, Warszawa czwartek, 28 października. Ciepła jesień powraca do stolicy?

2021-10-28 7:23
Pogoda dzisiaj, Warszawa czwartek, 28 października. Ciepła jesień powraca do stolicy?
Autor: Pixabay Pogoda dzisiaj, Warszawa czwartek, 28 października. Ciepła jesień powraca do stolicy?

Pogoda dzisiaj, Warszawa czwartek, 28 października. Czy to już? Czy do stolicy powraca ciepła jesień? Synoptycy z Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej w prognozie na dzisiaj, czwartek 28 października, informują, że pogoda w Warszawie ustabilizuje się, a termometry wskazywać będą nawet 15 stopni Celsjusza. Przeczytaj pogodę na dzisiaj, 28.10.2021.

Prognoza pogody, 28.10.2021. IMGW

Jak informuje Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej, w czwartek Polska będzie w zasięgu podwyższonego ciśnienia, a do kraju napływać będzie powietrze z południa kontynentu.

"Niemal w całym kraju będzie słonecznie. Jedynie na krańcach wschodnich i północno wschodnich możliwe jest szczątkowe zachmurzenie. Nigdzie nie powinno padać. Prognozowana temperatura maksymalna w ciągu dnia to 12 stopni Celsjusza na Podhalu, 13 stopni na północnym wschodzie i około 16-17 stopni na zachodzie. Wiatr będzie słaby, jedynie nad morzem porywisty, wiejący z kierunków południowych i południowo-zachodnich" - powiedziała Ewa Łapińska, synoptyk IMGW.

Prognoza pogody w Warszawie, 28.10.2021

Również do Warszawy powróci ciepła aura. Termometry w ciągu dnia będą wskazywały w stolicy nawet 15 stopni Celsjusza. Niebo co prawda będzie spowite szarymi, jesiennymi chmurami, jednak momentami przebiją się przez nie promienie słońca. Wiatr w czwartek będzie niewielki. Będzie wiał z prędkością zaledwie 7 km/h w porywach osiągając 12 km/h. Ciśnienie będzie wysokie. Wyniesie 1025 hPa. Biomet będzie korzystny.

Sonda
Czy pogoda ma wpływ na twoje samopoczucie?
Super Raport 27.10 (Goście: Andrzej Rozenek - KP Lewicy oraz gen. Waldemar Skrzypczak - były dowódca Wojsk Lądowych) Sedno Sprawy: abp Wojciech Polak
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE