Pogoda na dziś: Wraca gorąca wiosna? Jaka będzie pogoda w Warszawie 17 maja?

Pogoda na dziś: Wraca gorąca wiosna? Jaka będzie pogoda w Warszawie 17 maja?
Autor: Pixabay Pogoda na dziś: Wraca gorąca wiosna? Jaka będzie pogoda w Warszawie 17 maja?

Prognoza pogody na dziś. Synoptycy przygotowujący prognozy pogody na poniedziałek, 17 maja, mają dobre wiadomości da tych, którzy uwielbiają wysokie temperatury. Zgodnie z prognozami w Warszawie termometry będą wskazywać nawet 23°C. Przeczytaj prognozę pogody na poniedziałek, 17.05.2021.

Prognoza pogody na dziś. Warszawa, 17 maja (17.05.2021)

Synoptycy przygotowujący prognozy pogody na poniedziałek, 17 maja, informują, że do Warszawy napływa ciepłe powietrze, a wraz z nim wzrośnie temperatura. Termometry w ciągu dnia wskazywać będą nawet 23°C. Temperatura odczuwalna wynosić będzie 24°C. W nocy spadnie do 10°C. Choć przez cały dzień niebo nad Warszawą będzie niemal bezchmurne, to w nocy powinniśmy spodziewać się opadów deszczu. W ciągu dnia w Warszawie z prędkością 14 km/h będzie wiał południowy wiatr, a w porywach osiągnie prędkość sięgającą 25 km/h. Ciśnienie w poniedziałek, 17 maja, wynosić będzie 1005 hPa. Biomet będzie neutralny.

Zobacz koniecznie: 2-latek wypadł z okna na Żoliborzu! Lekarze walczą o jego życie [ZDJĘCIA]

Pierwsza wiosenna burza nad Warszawą
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE