Pogoda na dzisiaj. W Warszawie potężna mgła i zimno. Spadnie też deszcz. prognoza IMGW 19.10.2021

2021-10-19 7:04
Pogoda na dziś. W Warszawie potężna mgła i zimno. Spadnie też deszcz. prognoza IMGW 19.10.2021
Autor: Pixabay Pogoda na dziś. W Warszawie potężna mgła i zimno. Spadnie też deszcz. prognoza IMGW 19.10.2021

Pogoda na dziś w Warszawie. IMGW (Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej) informuje, że we wtorek, 19 października, w stolicy kierowcy powinni być gotowi na spore utrudnienia, które spowoduje gesta mgła. Jutro w Warszawie pogoda nie będzie rozpieszczać. W ciągu dnia będzie chłodno i będzie padał deszcz. Przeczytaj całą prognozę pogody na dzisiaj, 19.10.2021.

Pogoda na dziś. W Warszawie potężna mgła i zimno. Spadnie też deszcz. prognoza IMGW 19.10.2021

Jaka będzie pogoda w Warszawie we wtorek, 19 października? Synoptycy z Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej (IMGW) informują, że w stolicy zachmurzenie w ciągu dnia będzie przeważnie duże. Rano możliwe są słabe opady deszczu. Temperatura maksymalna w ciągu dnia wynosić będzie 12 st.C. Wiatr słaby, z kierunków południowych. W nocy zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Nad ranem możliwe słabe opady deszczu. Temperatura minimalna 9 st.C. Wiatr początkowo słaby, później wzmagający się stopniowo do umiarkowanego i porywistego, południowo-zachodni.

W środę w stolicy zachmurzenie początkowo duże, później małe i umiarkowane. Rano możliwe słabe, zanikające opady deszczu. Temperatura maksymalna 17 st.C. Wiatr umiarkowany, chwilami dość silny i porywisty, południowo-zachodni.

Zobacz koniecznie: Kilka dni temu dostał auto, nocą spłonął w nim z bratem i kolegami. Brutalne komentarze po makabrze w Romanowie

Gigantyczna ulewa w Warszawie
Sonda
Czy pogoda ma wpływ na twoje samopoczucie?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE