Policjant podejrzewany o znęcanie nad członkiem rodziny

i

Autor: mat. policji

Groza!

Policjant z Gostynina usłyszał zarzut. To potworne, czego się miał dopuścić. Grozi mu więzienie

2022-12-21 19:17

Policjant z Gostynina na Mazowszu usłyszał zarzut w prokuraturze! Jak podaje RMF FM, 37-latek został zatrzymany w poniedziałek (19 grudnia) w Kutnie. Mundurowy wpadł po zgłoszeniu żony. Kobieta oskarżyła go o znęcanie się nad rodziną. Grozi mu nawet 5 lat więzienia.

Gostynin. Policjant miał znęcać się nad rodziną. Został zatrzymany

Szokujące wieści przekazał dziennikarz RMF Fm Krzysztof Zasada. Jak wynika z ustaleń, zatrzymany mężczyzna miał od dawna znęcać się nad żoną i 12-letnią pasierbicą. Pastwił się nad swoimi ofiarami psychicznie. Świadkowie zeznali, że gdy wypił dostawał agresji. Wtedy dochodziło też do rękoczynów. Zatrzymany nie przyznał się do zarzutów i odmówił składania wyjaśnień. Prokurator zastosował wobec niego policyjny dozór. Ma też zakaz kontaktowania się z żoną i pasierbicą i zakaz zbliżania na odległość mniejszą niż 50 metrów. Musi się też wyprowadzić z ich domu.

Jak donosi FM FM, gdy mundurowi zatrzymywali swojego kolegę po fachu ten oznajmił, ze oprócz służbowej ma też prywatną broń palną. W chwili zatrzymywania czuć od niego było alkohol, ale odmówił badania krwi. Bardzo możliwe, że policjant straci pozwolenie na broń. Oprócz tego grozi mu kara pozbawienia wolności i wyrzucenie ze służby.

Sonda
Czy jako kobieta doświadczyłaś kiedyś przemocy domowej?
Nasi Partnerzy polecają