Sensacja!

Pościg na Woli w Warszawie. Uzbek zwiewał policji czerwonym volkswagenem

2022-09-22 15:01

Pościg policyjny na Woli! Młody Uzbek na widok policyjnych lamp dodał gazu i zaczął uciekać. Swym czerwonym volkswagena pruł ulicą Ogrodową. Gdy wjechał w ślepy zaułek, zaczął uciekać pieszo. Z samochodu wybiegł też jego kolega i koleżanka. Chwilę później byli już skuci kajdankami i pojechali na komisariat. Co tam się wydarzyło?

Warszawa. Pościg policyjny za młodym Uzbekiem

Sceny niczym z filmu akcji rozegrały się po godzinie 12. - Policjanci postanowili skontrolować samochód marki Volkswagen Jetta poruszający się Al. Jana Pawła II. O nadaniu sygnału dźwiękowego kierowca nie zatrzymał się i zaczął uciekać ul. Ogrodową – przekazał ze stołecznej policji.

Przeczytaj również: Próbowali przejechać policjanta! 17-latka wyrzucała z auta przedmioty, by zatrzymać pościg pod Sierpcem [WIDEO, ZDJĘCIA]

Po chwili młody Uzbek musiał porzucić samochód i razem pasażerami zaczął uciekać na piechotę. Daleko nie zbiegli, bo po kilkudziesięciu metrach policjanci ich dopadli i obezwładnili. Dwóch 19-latków i 18-latka trafili do policyjnej celi. - Zatrzymani zostali przewiezienia na komendę policji. Zostaną przesłuchani w obecności tłumacza – przekazał Gabriela Putyra ze stołecznej policji. Dlaczego kierowca zaczął uciekać? Tego na razie nie wiadomo.

Pościg na Mazowszu. Chcieli przejechać policjanta

Do dramatycznego pościgu doszło we wrześniu pod Sierpcem. Dwoje młodych ludzi próbowało przejechać policjanta. 22-latek i 17-latka trafili do aresztu. Więcej przeczytasz TUTAJ.

Sonda
Czy byłeś/aś kiedyś świadkiem policyjnego pościgu?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE