KOSZMAR NA TORACH

Potworne zderzenie w Ołtarzewie. Pociąg zmiótł z torów samochód ciężarowy

2022-11-02 11:11

W środę (2 listopada) w okolicach godziny 9:30 doszło do poważnego wypadku na przejeździe kolejowym w Ołtarzewie. Pociąg Kolei Mazowieckich zmiótł z torów samochód ciężarowy, który nie zdążył zjechać z przejazdu. Strażacy udzielali pomocy medycznej pasażerom. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Ołtarzew. Pociąg wjechał w samochód ciężarowy. Zawiodły rogatki?

Początek dnia nie zaczął się przyjemnie dla pasażerów pociągu Kolei Mazowieckich podróżujących na trasie z Sochaczewa do Warszawy Wschodniej. W Ołtarzewie doszło do zderzenia pociągu z samochodem ciężarowym, który nie zdążył zjechać z przejazdu kolejowego!

Do zdarzenia doszło na ul. Ceramicznej na przejeździe kolejowym z rogatkami. Pociąg Kolei Mazowieckich relacji Sochaczew – Warszawa Wschodnia zderzył się z samochodem ciężarowym. W pociągu pękła przednia szyba. Strażacy udzielali pomocy medycznej pasażerom. Nikomu nic się nie stało – przekazał reporter „SE”, który pojawił się na miejscu zdarzenia.

Wypadek na przejeździe kolejowym. Pociąg wjechał w tył naczepy samochodu ciężarowego

Informacje dotyczące wypadku potwierdził nam również st. kpt. Kazimierz Jaworski, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Powiecie Warszawskim Zachodnim.

Zgłoszenie wpłynęło do nas chwilę przed godziną 10. Pociąg wjechał w tył naczepy samochodu ciężarowego, który nie zdążył zjechać z przejazdu kolejowego. Nie jesteśmy w stanie powiedzieć, czy rogatki były otwarte, czy zamknięte – przekazał strażak.

Sonda
Podróżujesz pociągami?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany