Wypadek na alei Krakowskiej w Raszynie. Dwa auta rozbite, trzy osoby ranne

i

Autor: Tadeusz Mróz Wypadek na alei Krakowskiej w Raszynie. Dwa auta rozbite, trzy osoby ranne

GROZA W RASZYNIE

Poważny wypadek na alei Krakowskiej w Raszynie. Dwa auta rozbite, trzy osoby ranne

2022-08-02 16:30

We wtorek (1 sierpnia) chwilę po godzinie 12 doszło do makabrycznego wypadku drogowego w Raszynie. Ciężarówka skasowała dwa samochody osobowe, którym podróżowały trzy osoby. Dwie kobiety i 7-latek trafiły do szpitala. Pojazdy są kompletnie zmasakrowane. Policjanci będą wyjaśniać okoliczności tego zdarzenia.

W Raszynie doszło do masakry drogowej

To nie był spokojny dzień dla kierujących podróżujących w kierunku Warszawy przez Raszyn aleją Krakowską. Na wysokości numeru 31 doszło do masakry drogowej. Ciężarówka zmiażdżyła dwa samochody osobowe marki toyota i peugeot. Na miejscu pojawił się reporter „Super Expressu”.

ZOBACZ TEŻ: Śmierć na S8. Wbił się w stojącą na poboczu ciężarówkę. W środku był dziecięcy fotelik

Samochody osobowe, które brały udział w wypadku, najprawdopodobniej trafią do kasacji. Są kompletnie zmasakrowane. Na ciężarówce nie widać większych uszkodzeń. Pojazdami osobowymi podróżowały dwie kobiety i 7-latek. Wszyscy trafili do szpitala. Mieli naprawdę dużo szczęścia! – przekazał nam dziennikarz „Super Expressu”.

W wypadku wzięły udział trzy samochody, dwie osobówki i jeden pojazd ciężarowy

W związku z tym zdarzeniem skontaktowaliśmy się również z kom. Karoliną Kańką z pruszkowskiej policji. Funkcjonariuszka przekazała nam, że zgłoszenie wpłynęło na komendę w okolicach godziny 12:20. – Na alei Krakowskiej zaraz przed kościołem, na wysokości stawów raszyńskich doszło do zdarzenia drogowego z udziałem trzech pojazdów: dwóch samochodów osobowych oraz ciężarówki – przekazała policjantka.

ZOBACZ TEŻ: Tragiczny wypadek na al. Solidarności w Warszawie. 19-letni pijany Białorusin. Nie żyje jedna osoba

Z jednej osobówki kierująca trafiła do szpitala, z drugiej, kierująca oraz jej 7-letni syn. Na miejscu został kierujący samochodem ciężarowym. Trwa ustalanie okoliczności tego zdarzenia – dodała.

Policjanci będą ustalać, kto zawinił, lecz z nieoficjalnych informacji dowiadujemy się, że najprawdopodobniej kierujący samochodem ciężarowym nie zachował szczególnej ostrożności przy zmianie pasów jezdni.

Tragiczny wypadek przy Dworcu Wileńskim. 19-latek wjechał w mężczyznę na przystanku
Sonda
Miałeś/aś kiedyś wypadek samochodowy?
Nasi Partnerzy polecają