Poważny wypadek w centrum Warszawy! Piesza wpadła pod tramwaj

i

Autor: TADEUSZ MRÓZ Poważny wypadek w centrum Warszawy! Piesza wpadła pod tramwaj

Poważny wypadek w centrum Warszawy! Piesza wpadła pod tramwaj

2022-05-06 19:32

Do tragicznego zdarzenia doszło 6 maja w okolicach godziny 18. W samym centrum Warszawy, zaraz przy skrzyżowaniu al. Jerozolimskich i Nowego Światu, doszło do potrącenia pieszej przez tramwaj. Kobieta utknęła pod wagonem. Na miejsce wzywano specjalistyczny dźwig. Ranną przetransportowano do szpitala.

Do zdarzenia doszło w okolicach godziny 18. – Przy przystanku al. Jerozolimskie, naprzeciwko Nowego Świata doszło do potrącenia kobiety przez tramwaj numer 9. Piesza została przetransportowana do szpitala w celu dalszych badań. W tym momencie na miejscu nie występują już utrudnienia w ruchu komunikacyjnym. Policjanci będą wyjaśniać okoliczności tego zajścia – przekazała „Super Expressowi” Gabriela Putyra z biura prasowego Komendy Stołecznej Policji.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Tragedia na moście Poniatowskiego. Kobieta wbiegła pod pędzący tramwaj [AKTUALIZACJA]

Na miejscu pojawił się również nasz dziennikarz, który przekazał „SE” wstrząsające okoliczności tego zajścia. – Kobieta została wciągnięta pod wagon tramwaju. Do jej wyciągnięcia spod pojazdu potrzebny był specjalistyczny sprzęt – dźwig. Piesza z obrażeniami głowy została przetransportowana do szpitala – przekazał dziennikarz.

Kolejne wypadki z udziałem tramwajów

W ostatnim czasie słyszmy o coraz większej ilości wypadków z udziałem tramwajów. Niecały miesiąc temu, bo 14 kwietnia, informowaliśmy o potrąceniu 5-latka, który wjechał swoim rowerkiem prosto pod tramwaj.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Dramat na Białołęce. 5-latek wpadł pod tramwaj na oczach matki

Rowerek dziecka został dosłownie zmiażdżony przez potężną maszynę. Do wypadku doszło wtedy na przejściu dla pieszych, które przebiega przez jezdnię oraz tory tramwajowe.

W galerii poniżej zdjęcia z miejsca zdarzenia:

Tramwaj do Wilanowa – umowa na budowę podpisana
Sonda
Czy tramwaj na Wilanów jest potrzebny?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE