Poważny wypadek w Warszawie. Tramwaj HUKNĄŁ w rowerzystę. Trwa akcja służb [ZDJĘCIA]

Potrącenie rowerzysty przez tramwaj na Puławskiej
Autor: Daniel Arciszewski

Na ul. Puławskiej doszło do poważnego wypadku. Tramwaj potracił rowerzystę. Na miejscu ratownicy pogotowia udzielają pomocy poszkodowanemu. Warszawiaków czekają poważne utrudnienia w komunikacji. Tramwaje linii 4, 10, 14, 18 i 35 kursują na zmienionych trasach.

Poważne utrudnienia w kursowaniu tramwajów. Na ul. Puławskiej na wysokości ul. Narbutta w kierunku Centrum tramwaj linii 33 potrącił rowerzystę. Jednoślad w mgnieniu oka znalazł się pod pojazdem komunikacji miejskiej.

NIE PRZEGAP: Nocna MAKABRA na S8. Taksówka WBIŁA się w tył ciężarówki, kierowca nie miał żadnych szans [ZDJĘCIA]

Ratownicy medyczni udzielili pomocy poszkodowanemu rowerzyście i zabrali go do szpitala. Na miejscu policja ustala okoliczności zdarzenia. Jak przekazała Edyta Adamus z biura prasowego Komendy Stołecznej Policji, zdarzenie miało miejsce na przejściu dla pieszych. Teraz funkcjonariusze ustalają, czy rowerzysta przechodził przez pasy, czy przejeżdżał jednośladem. Jak dodała policjantka, rowerzysta był trzeźwy.

Wypadek spowodował niemałe utrudnienia w kursowaniu tramwajów.

"W związku z zablokowanym przejazdem ul.Puławską na wysokości ul.Narbutta w kierunku Centrum, tramwaje linii 4, 10, 14, 18 i 35 kierowane są na następujące trasy objazdowe:

linie 4, 10, 14, 35: … – Puławska – Woronicza – Wołoska – Boboli – Rakowiecka – Al. Niepodległości – …

linia 18: … – Wołoska – Boboli – Rakowiecka – Al. Niepodległości – …

Trwa uruchamianie komunikacji zastępczej" – informuje Warszawski Transport Publiczny.

Tu zostanie pochowany Krzysztof Krawczyk. Cmentarz w Grotnikach
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE